Vyska platu, technicka podpora

Sekcia: Ostatné 05.02.2012 | 15:49
Akus   Návštevník
Zdravim vas. Mam si navrhnut plat, aky by som chcel asi dostavat za tuto pracu:

Bola by to praca na zmeny, cez den aj v noci.
Staral by som sa o linuxove systemy, zabezpecoval ich bezproblemovy beh, riesil problemy a monitoroval tieto systemy, konfiguroval ich, rovnako konfiguroval diskove polia a podobne veci.

V skratke sa jedna o nieco ako spravovanie systemov na baze Unixu a najma technicka podpora pri rieseni problemov tychto systemov.

Nechcem vsak pri navrhu pytat prilis nizke, ale ani prilis vysoke cislo, ktore by sa zamestnavatelovi uz nemuselo pacit.

Kolko by ste si vypytali vy ako mesacny plat za tuto pracu? (je to praca na plny uvazok), pripadne ak pracujete na obdobnej pozicii, kolko zarabate?

Dakujem vam velmi pekne.
    • Re: Vyska platu, technicka podpora 05.02.2012 | 15:51
      Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
      Zalezi aj od mesta/statu. V Kosiciach je za takuto pracu okolo 750 az 850 eur v cistom.
      Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
      • Re: Vyska platu, technicka podpora 05.02.2012 | 15:53
        Akus   Návštevník
        Jedna sa o Bratislavu.
        • Re: Vyska platu, technicka podpora 05.02.2012 | 15:58
          Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
          v BA je to aj s nocnymi priplatkami uplne kludne 1000 - 1200 eur v cistom. plus este benefity.
          • Re: Vyska platu, technicka podpora 05.02.2012 | 18:04
            Akus   Návštevník
            Dakujem obom, budem teda vediet, v akom rozmedzi sa mozem pohybovat. :)
    • Re: Vyska platu, technicka podpora 05.02.2012 | 18:53
      Peter S.   Návštevník
      Ak pracuješ na smeny, tak asi budeš mať minimálne 3 kolegov s ktorými sa budeš striedať, nie?

      Od nich si nevieš zistiť koľko dostávajú?
      • Re: Vyska platu, technicka podpora 06.02.2012 | 00:00
        WlaSaTy   Návštevník
        Určite nevie koľko dostávajú, inak by sa nepýtal. Ale, sranda je, že do otázky nezakomponoval prax. By ma zaujímalo kde dostane človek bez praxe tisícku.