screen recorder

Sekcia: Aplikácie & Desktop 06.06.2006 | 19:26
perun   Návštevník
Zdravím! Vopred sa ospravedlňujem, ak kladiem otázku, ktorá sa tu už nahodou riešila, prípadne je triviálna, ale už neviem, kam sa pohnúť, resp. čo zadať do vyhľadávania/í. Potreboval by som nejaký program, ktorý nahráva dianie na ploche. Ujo Google mi poradiť nevie, linuxsoft mlčí a vyhľadávanie vo fórach mi dáva rovnaké (nulové) výsledky. Za každý tip ďakujem
    • Re: screen recorder 24.09.2005 | 13:04
      Avatar Jozko Mrkvicka Matejovie Gentoo  Používateľ
      celkom pekna otazka ;) nasiel som nieco ako totohttp://www.unixuser.org/~euske/vnc2swf/ ale ci to bude uplne splnat poziadavky to neviem.
      A computer is like air conditioning: it becomes useless when you open windows.
      • Re: Re: screen recorder 24.09.2005 | 13:48
        perun   Návštevník
        Hej, na toto som narazil aj ja, ale flash nie je zrovna moja obľúbená technológia :-)
        • Re: Re: Re: screen recorder 24.09.2005 | 14:45
          Avatar Jozko Mrkvicka Matejovie Gentoo  Používateľ
          tak lae oni tam pisu nieco z vnc ;) Mozno treba zacat hladat tou cestou
          A computer is like air conditioning: it becomes useless when you open windows.
          • Re: Re: Re: Re: screen recorder 24.09.2005 | 15:03
            Toudy   Návštevník
            To tu nikto akoze nepozna xvidcap? Ludia, vy ste lamy.. ;o)
            • Re: Re: Re: Re: Re: screen recorder 24.09.2005 | 20:27
              perun   Návštevník
              no... v tejto oblati teda lama som. Video, grafika a zvuk idu vzdy mimo mna :-) xvidcap by aj slo, ale zatial mi robi problemy. Pyta libpng.so.2, ja mam libpng.so.3, nemienim robit donwgrade, tak som urobil linku z libpng.so, ale nasledkom je padanie aplikacie :-( Ist na to s VNC (nasiel som aj vncrec) sa mi nezda dobry napad. Babrat sa s niecim takym komplexnym na nieco tak banalne...
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: screen recorder 06.06.2006 | 19:26
                WlaSaTy   Návštevník
                :xvidcap by aj slo, ale zatial mi robi problemy. Pyta libpng.so.2 odkial je ten binarny balicek? popripade co je to za distribucia ktora nema xvidcap/gvidcap priamo v repozitaroch? namatkovo som si pozrel ebuild pre gentoo a tam takato sialena vezba na libpng.so.2 nebola.
    • Re: screen recorder 06.06.2006 | 18:29
      Ludek   Návštevník
      Wink.