upgrade na ubuntu 12.04

Sekcia: Ostatné 24.03.2012 | 03:30
Avatar kirecek fedora  Používateľ
Upgradoval som z 11.10 na 12.04 .. upgrade prebehol bez chyb, az na to, ze pri spusteni systemu mam ciernu obrazovku s kurzorom (viem s nim po tej ciernej ploche hybat, ale nic viac sa robit neda).

Viete mi poradit kde by som mal hladat problem?

Dopredu dakujem.
I don't do cute!
    • Re: upgrade na ubuntu 12.04 24.03.2012 | 03:53
      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
      Testovacie verzie sú pre testerov a bez urážky, nie pre tých, čo to nevedia ani nahlásiť. Nabudúce si testovaciu verziu nainštaluj do VirualBoxu a keď ti pôjde, máš akú takú šancu, že to pôjde aj na ostro. Osobne keď som používal Ubuntu, tak som nikdy neupgradoval skôr ako po mesiaci od vydania stable verzie a maximálna spokojnosť.

      Opakujem testovacie verzie sú na testovanie a nie užívanie.
      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
    • Re: upgrade na ubuntu 12.04 24.03.2012 | 09:17
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      chceš riešenie? nuž, jedna možnosť je zobrať livecd, pozálohovať potrebné veci a preinštalovať to.
    • Re: upgrade na ubuntu 12.04 24.03.2012 | 11:15
      Avatar default Debian  Používateľ
      podla mna je problem s ovladacmi grafickej karty ktore si nerozumeju s unity , riesenie by sa mohlo odvijat od tvojich znalosti s linuxom, ci ovladas zaklady prikazoveho riadku, ak sa ti s tym nechce babrat, tak ti radim cistu instalaciiu, upgrady a este na nestabilnu verziu, podla mna viac dopadnu dakym failom ako by sa mali zdarit
      R.K
      • Re: upgrade na ubuntu 12.04 24.03.2012 | 19:29
        Avatar kirecek fedora  Používateľ
        Bola to ta grafika. Dal som disable na stary ovladac a uz to slape
        I don't do cute!
        • Re: upgrade na ubuntu 12.04 24.03.2012 | 21:07
          Avatar default Debian  Používateľ
          Ako si to dokazal ked si po starte nemal pristup k vobec nicomu (graficky) .
          R.K
          • Re: upgrade na ubuntu 12.04 24.03.2012 | 23:33
            Avatar kirecek fedora  Používateľ
            este som sa vedel dostat do tty5 a tam som to zhodil (jockey-text -disable=DRIVER)
            I don't do cute!
    • Re: upgrade na ubuntu 12.04 24.03.2012 | 16:10
      anakonda   Návštevník
      príkazy, to je základ linuxu a aspon základ z neho treba mať v "malíčku". Táto verzia 12.04 je beta 1 je v pomerne dobrom stave, ale je viac ako mesiac k vydaniu finalnej verzie a až o daľšie dva mesiace to bude mať vychytané všetky chybičky.