USB

Sekcia: Aplikácie & Desktop 15.07.2012 | 22:10
ulumulu   Návštevník
ahoj nieje to o operačnom systéme linux ale neveďel som kam sa mam obrátiť tak som tu :D

takže mam USB kľuč na ktorom mi ukazuje že mam zaplnené viac ako je viem že mam vymazať film aj z koša ale čo ak na tomto USB kluči bol vymazani film na inom počitači ale ne dvokladne to znamena ze film nebol odstranení z koša ako sa dopracujem aby som mal cely voľný USB kľuč ?


za pomoc ďakujem :P
    • Re: USB 15.07.2012 | 22:18
      Avatar default Debian  Používateľ
      precitaj si to cele po sebe a porozmyslaj ci sa ti da na to nejako odpovedat (hlavne by si nam mohol povedat aky mas operacny system - presne distrubuciu v pripade linux, a v pripade windowsu cislo verzie)
      R.K
    • Re: USB 15.07.2012 | 22:54
      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
      a hlavne kos nema nic s USB klucom. treba si otvorit prehliadanie obsahu USB kluca ... a tam mazat.
    • Re: USB 16.07.2012 | 12:22
      Avatar default Debian  Používateľ
      ak chces formatovat USB tak tu mas obrazkovy navod, ak nemas ubuntu tak prvy krok nahrad instalaciou tak ako sa to robi v tvojej distribucii, mas na vyber navod v plnej kvalite a v nizsej <br/> Tymto zmazes vsetok obsah disku hlavne pri kroku 4 vyber spravne zariadenie ktore chces formatovat, nieze mame zmazes vsetky fotky z kameri :D
      R.K
      • Re: USB 20.07.2012 | 22:42
        ulumulu   Návštevník
        ubuntu 10.04 a proste chcem premazať cely USB kľuč i keď som všetko vymazal upne aj tak tam mam zabrate veľa miesta
        • Re: USB 20.07.2012 | 22:43
          Avatar default Debian  Používateľ
          tak si kukni moj navod a podla neho ten disk uplne premazes ako chces
          R.K
          • Re: USB 20.07.2012 | 23:43
            Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ
            asi som špatne pozeral, ale nie su tie návody rovnaké? V termináli nainštaluješ gparted, spustíš ho a formatuješ na FAT32.. niečo som prehliadol?
            skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
            • Re: USB 20.07.2012 | 23:52
              Avatar default Debian  Používateľ
              vsak su rovnake, ved si to necital, jeden je v nizsej kvalite ako druhy, to je jediny rozdiel
              R.K
        • Re: USB 23.07.2012 | 11:05
          qk   Návštevník
          mival jsem problemy s USB klicem, kdyz jsem ho pouzival v linuxu i v XP. Tusim, ze jsem v linuxu mazal, ale v XP se neuvolnovalo misto - pomohl pak scandisk