Raspberry PI

Sekcia: Komunita 27.07.2012 | 19:27
froshy   Návštevník
Ak mate raspberry pi alebo sa chcete pridať k jeho komunita tak sa zaregistrujte tu: http://raspi.sk . Založil som web pre každého, ktorý ma malinu alebo chce sa podieľať na malinovom projekte. Sme novo vzniknutá komunita a podľa všetkého jediná na Slovenku, ktorá je aj aktívna.
    • Re: Raspberry PI 28.07.2012 | 14:41
      Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
      No, ak hned prva hlaska, ktora na cloveka vybehne je: "Raspberry PI - Výkony počítač za 39 € aj to je možne", tak to veru neposobi velmi optimistickym dojmom. A stranka jbakos.sk je na tom este o dost horsie, co sa tyka pravopisu a gramatiky. Aspon je vidno, ze ich naozaj robil ten isty autor :) Navyse, pri citani tych textov som si spomenul na bedna-ho, neviem preco, ale nebola to velmi prijemna myslienka.

      Ak je toto naozaj jedina aktivna komunita ohladom Raspberry Pi na Slovensku, tak je asi lepsie pockat si na dalsiu, alebo sa zapojit do nejakych aktivnych komunit v CR.
      Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
      • Re: Raspberry PI 30.07.2012 | 17:17
        samalama   Návštevník
        pretoze vsetko prebera z inych webov a preklada to googlom... hanbil by som z takyto web... ale ved on je geek...
        • Re: Raspberry PI 07.08.2012 | 01:12
          virus   Návštevník
          a co tak prilozit ruku k dielu ?? kritizovat vie kazdy
    • Re: Raspberry PI 10.08.2012 | 15:12
      virus   Návštevník
      tak uz je to trosku lepsie ci ? ;)
      • Re: Raspberry PI 10.08.2012 | 16:43
        Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
        Áno, návod C: je fakt sexi. Npreklikol si sa pri písaní na fórum?
        Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
    • Re: Raspberry PI 19.08.2012 | 03:53
      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
      pridavam MNOU zmazanu reakciu froshyho, ale uz trochu devulgarizovanu. na zamyslenie, ako napisal nasledne pod to BWPOW.
      Hele parta "linuxakov" kazdy kto rozbieha pojekt nic ine od Vas nepocuva len p**ovanie. Rovnako ste p**ovali do Hofereka a p**ujete aj do mna. Ja Vas mam v riti a p**ujte si do tu do kazdeho, je smutne ze pride sem hocikto a nic ine necita len p**ingy a ked ma problem tak donho len p**ujete. Niektory napisali mne na ICQ a ja som im poradil a stale radim, bez toho vasho p**ovania. Normalny ludia maju u mna otvorene dvere a ostatny chodte sa vypchat.

      Toto je reakcia len mna froshy a nema nic spolocne s webom