PHP Realpath Cache

Sekcia: Konfigurácia 12.09.2012 | 02:02
miiisa   Návštevník
Zdravim,naintaloval som si aplikaciu ZOO a vyskocilo mi totok hlasenie :)
PHP Realpath Cache Not OK It is recommended to set the php realpath cache setting realpath_cache_size to 512K or higher..

otazka je,co je pre to potreba spravit? siel som teda do /etc/php5/apache/php.ini v nom riadok: ;realpath_cache_size 256k, som ho zmenil na ;realpath_cache_size 1024K ,ale ako vidim,nefunguje to.cim to moze bytt? alebo treba mi to dako doinstalovat ? ak ako ktory balicek pre debian?
    • Re: PHP Realpath Cache 12.09.2012 | 10:41
      Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
      Restartoval (reloadoval) si medzicasom apache? Ak pouzivas mod_php, tak si tieto veci nacitava len pri restarte (reloade).
      Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
      • Re: PHP Realpath Cache 13.09.2012 | 02:48
        miiisa   Návštevník
        jasnacka, vzdy som dal /etc/init.d/apache restart


        teraz to mam takto:

        /etc/php5/apache2/php.ini
        realpath_cache_size 1024K
        realpath_cache_ttl = 120
        /etc/php5/cli/php.ini --> nwm istostou povedat,co vlastne ta zlozka CLI je tam :),ale mam ju tam :D
        realpath_cache_size 1024K
        realpath_cache_ttl = 120

        odkomentovane,teda som odstrani " ; " aj tak to nejde :/ a pri instalacii komponentu mi to hlasi totok :/
        PHP Realpath Cache Not OK It is recommended to set the php realpath cache setting realpath_cache_size to 512K or higher.
        • Re: PHP Realpath Cache 13.09.2012 | 02:51
          miiisa   Návštevník
          je daka ina moznost,ze sa mi tie nadstavnenia pre virtualhosty tahaju oddakial inde,,...? ak ano,kde sa mam popozerat :))
          • Re: PHP Realpath Cache 14.09.2012 | 05:05
            miiisa   Návštevník
            otesotal som ,pouzivam spravne php.ini . zatial to necham tak,problemy nepocitujem :/
            • Re: PHP Realpath Cache 18.09.2012 | 12:24
              Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
              Všimni si rozdiel v tvojich riadkoch
              realpath_cache_size 1024K
              realpath_cache_ttl = 120
              Nevidíš tam náhodou rozdiel v priradzovaní?
              Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
              • Re: PHP Realpath Cache 18.09.2012 | 19:34
                miiisa   Návštevník
                hej vsimol,skusal aj s = aj bez
                • Re: PHP Realpath Cache 19.09.2012 | 01:32
                  Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
                  Správne má byť s rovná sa. Aké máš distro?
                  Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org