Konferencia o otvorenych technologia v serveroch

Sekcia: Komunita 03.11.2012 | 19:32
Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
Ahojte,

vymyslame s par kamosmi (ok bude ich viac ako par) konferenciu o otvorenych rieseni zameranu na servere / sietove technogie.

Prisli by ste? Zaujimali by vas prednasky napr o clusteringu, cache obsahu, nosql, emailove servre, novinky v opensource napr system.d... ?

Zatial je to cerstvy napad.

ps: na 99,9% ak by sme ju robili, tak v Bratislave
Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
    • Re: Konferencia o otvorenych technologia v serveroch 03.11.2012 | 19:48
      miiisa   Návštevník
      ak by bola za rozumnu cenu pre studaka a v normlany cas... asi sa tam uvidime :)
    • Re: Konferencia o otvorenych technologia v serveroch 03.11.2012 | 21:53
      Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
      Pre mna je do BA dost daleko a dostanem sa tam, len ak popri tom riesim pracovne zalezitosti. Ak by to vsak bolo oznamene v dostatocnom predstihu (2 mesiace), tak sa da vsetko naplanovat a na nieco take by som sa rad prisiel pozriet.
      Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
    • Re: Konferencia o otvorenych technologia v serveroch 04.11.2012 | 00:28
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      ak by som mal cas, tak by som prisiel.
    • Re: Konferencia o otvorenych technologia v serveroch 15.04.2013 | 17:55
      cvaldo   Návštevník
      Ahojte

      Len sa chcem spytat ci sa nieco bude konat , ak ano kedy a kde?
      • Re: Konferencia o otvorenych technologia v serveroch 18.04.2013 | 20:48
        Avatar Igor Vojtek Ubuntu  Používateľ
        Keby to bolo blizsie Presovu kludne pomozem ak by trebalo ale ked vravis ze v Blave tak to je daleko.
        Dufam ze potom pribludne nejaky ten clanok o akcii.
        Ak niečo ukladáte do pamäte, pamätajte si kam!
      • Re: Konferencia o otvorenych technologia v serveroch 19.04.2013 | 13:16
        Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
        Zatial asi nie, lebo na to nemame cas to zorganizovat... Ked sa nieco bude konat, tak vas informacia o tom neminie. To uz oblebime internet .|
        Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte