"polievkovy" dotaznik

Sekcia: Ostatné 15.12.2012 | 13:22
Avatar chatpall   Používateľ
Ahojte. Kedze sa blizi cas vianoc tak mam pre vas vianocny - POLIEVKOVY DOTAZNIK polievkovy dotaznik. Ak chcete tak ho vyplnte. A ak chcete sa potom podielat na spracovani vysledkov a ich zaneseni do mapy (google api, openstreetmap atd.) tak ma kludne kontaktujte na maily ktory je uvedeny v dotazniku. Vesele Vianoce!!!!
NERUSTE TENTO UCET!!!
    • Re: "polievkovy" dotaznik 15.12.2012 | 14:06
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      máš to tam :)
      • Re: "polievkovy" dotaznik 16.12.2012 | 10:44
        martin   Návštevník
        máš to tam :-)
    • Re: "polievkovy" dotaznik 16.12.2012 | 12:00
      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
      Máš to zle spravené, hneď prvá otázka, ďalej som už ani nečítal.

      "V ktorej obci momentálne žijete?" Človek neje na Viamoce polievku podľa toho kde momentálne žije.
      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
      • Re: "polievkovy" dotaznik 16.12.2012 | 13:15
        Avatar chatpall   Používateľ
        no keby si cital dalej tak by si zistil ze sa pytam na povod receptu polievky a to je pre mna dolezitejsia informacia. ak vychadzas zo svojich udajov ze nejes tam kde zijes, tak si v mensine.
        NERUSTE TENTO UCET!!!
        • Re: "polievkovy" dotaznik 16.12.2012 | 13:19
          Avatar chatpall   Používateľ
          ale dobre doplnim tu otazku o kde budete jest vianocnu polievku.
          NERUSTE TENTO UCET!!!
          • Re: "polievkovy" dotaznik 16.12.2012 | 20:01
            Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
            Tak si to idem pozrieť znovu. Ako prvú by som uvítal, odkiaľ pochádza zvyk na varenie vašej Vianočnej polievky, dúfam že to tam je :)
            Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
    • Re: "polievkovy" dotaznik 16.12.2012 | 20:22
      WlaSaTy   Návštevník
      Vitana. Mám za pôvod receptu považovať sídlo vzniku pôvodnej firmy Graf alebo aktuálneho distribútora?
      • Re: "polievkovy" dotaznik 16.12.2012 | 21:25
        Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
        Dal by som sídlo pôvodnej firmy.
        Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
      • Re: "polievkovy" dotaznik 16.12.2012 | 22:22
        Avatar chatpall   Používateľ
        povodna firma Graf bude okej.
        NERUSTE TENTO UCET!!!
        • Re: "polievkovy" dotaznik 17.12.2012 | 13:57
          WlaSaTy   Návštevník
          Mno, ja večeru neriešim, ale spomenul som si na ľudí čo budú na sviatky v práci. Tí si asi v mikrovlnke nebudú riešiť fajonvice.
          • Re: "polievkovy" dotaznik 17.12.2012 | 19:45
            Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
            Väčšina ľudí si kapustnicu, alebo svoju obľúvenú polievku zoberie aj do práce, horšie je to s tými čo ostali na ulici. Ja viem často si za to môžu sami, ale aj táto konzumná spoločnosť, čo zo všetkých televízií, rádií Internetu kričí na vás požičajte si...
            Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
            • Re: "polievkovy" dotaznik 17.12.2012 | 20:55
              WlaSaTy   Návštevník
              Nie vždy. Občas príde storočná voda a spláchne im majetok. A cena za poskytnutie ubytovania je nadhodnotená najmä tam kde je práca. Storočná voda prichádza už v 5 ročných intervaloch, doslovne.

              A u nás aspoň fungujú potravinové banky. Tým ale nemyslím fikov nápad na recykláciu tovaru zo skladov civilnej obrany. To je ale zúfalo málo na návrat do života. Prácu si moc nenájdeš ak sa nemáš kde umyť a kde si vyprať. Návraty zvyknú byť ťažké, najmä aj sa človek naučí aj na iné pochutiny. Tekuté, alebo sypké.
              • Re: "polievkovy" dotaznik 17.12.2012 | 22:20
                Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
                U nás v práci spláca polovica ľudí hypotéku, ide sa prepúšťať, tak nemusíš mať tekuté ani sypké a si tam.
                Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                • Re: "polievkovy" dotaznik 17.12.2012 | 23:14
                  WlaSaTy   Návštevník
                  Pokiaľ si v zastavanej oblasti, tak si môžeš zobrať podnájomníkov. V civilizovaných krajnách je to normálne. A zvyšuje to príjmy.

                  Problém je v tom, že veľa ľudí chce mať všetko pre seba a čím skôr. A keď to nedokáže splácať kôli zmene stavov v zamestnaní, tak sa zakuklí. A radšej si požičia a spadne do druhotnej platobnej neschopnosti. Z tohoto sa človek nevyhrabe, pokiaľ sa sám nad sebou nezamyslí, alebo pokiaľ mu to niekto nepovie aby ho nasmeroval správnym smerom.

                  Neschopnosť zamyslieť sa nad sebou sa tiahne celou históriou. A falošná morálka pripomenutie chyby zakazuje. Ako sa má potom človek zmeniť k lepšiemu keď mu na to uberajú právo? Výrok "Nesúď, aby si nebol súdený (mt 7,1)" uberá človeka o právo na spoznanie seba samého a podporuje falošnú morálku ktorá je strojcom autodeštrukcie osobnosti, majetku a sociálneho života.
                  • Re: "polievkovy" dotaznik 18.12.2012 | 00:46
                    Avatar menom   Používateľ
                    Pokiaľ ide o vieru, tak je to jednoduché.
                    Kto chce verí, kto nechce neuverí ani keby sa mu diali zázraky priamo pred očami.

                    Výrok "Nesúď, aby si nebol súdený (mt 7,1)" uberá človeka o právo na spoznanie seba samého
                    Nemôžem súhlasiť s tým, že verš z biblie niekoho o niečo uberá.
                    Spoznávať seba samého môže každý ako chce - zvonka či zvnútra.

                    1 Nesúďte, aby ste neboli súdení;
                    2 lebo akým súdom súdite vy, takým budete súdení, a akou mierou meriate vy, takou bude vám namerané.

                    Tieto slová sa dajú skôr chápať tak - aby človek nemal na iných ľudí prísnejší meter ako na seba.
                    A keď berieme z kontextu prvý verš, tak to by bol ideálny stav, ktorý sa však ľuďom nepodarí dosiahnuť.
                    • Re: "polievkovy" dotaznik 18.12.2012 | 00:55
                      Avatar default Debian  Používateľ
                      rofl, od polievky ku biblii, ale ináč s tebou súhlasím ;)
                      R.K
                      • Re: "polievkovy" dotaznik 18.12.2012 | 15:38
                        Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
                        Ty si zabiják :) som ti hovoril nič mi neposielaj, už to leží tam kde bude stromček, druhú knihu o C som nenašieľ takže ti príde len jedna a pribalil som dve ďaľšie s inou tématikou. Teda niektoré veci už nebudú aktuálne, ale ako základ ti pomôžu.
                        Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                        • Re: "polievkovy" dotaznik 18.12.2012 | 16:19
                          Avatar default Debian  Používateľ
                          what the hell, riadna pošta :D , dúfam hlavne že som to neposielal zbytočne, potom mi daj objektívnu kritiku, čo si o tom myslíš, lebo ja som celí deň len pozeral , že čo by som tak mohol vymyslieť, a dačo som vymyslel, len ako to dopadne? :P
                          R.K
                          • Re: "polievkovy" dotaznik 18.12.2012 | 22:58
                            Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
                            Dám to pod stromček, tak ešte neviem čo to je :)
                            Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                            • Re: "polievkovy" dotaznik 18.12.2012 | 23:31
                              Avatar default Debian  Používateľ
                              :D
                              R.K
                    • Re: "polievkovy" dotaznik 18.12.2012 | 01:05
                      WlaSaTy   Návštevník
                      Keď niekto nedokáže posúdiť svoje skutky, tak mu je ich treba vysvetliť. Koľko ľudí poznáš o vedia pochopiť dosah svojich skutkov na okolie? Ja by som napríklad rád prijal keby mi niekto vysvetlil dosah mojich slov na človeka s iným vkusom. Ty ako hovoríš, tak asi nie. A vidím, že by sa to zišlo viacerým. Prečo? O tom sa ľudia boja rozprávať.

                      Inak, táto dogma od Matúša si zamieňa pojem súdenie a vyrúbenie trestu. Súdenie je dôkazné konanie kde sa posudzuje úmysel. A v žiadnom prípade sa nejedná o dej, kde sa vykrikujú urážky. Za také chovanie sa vykazuje zo siene.
                      • Re: "polievkovy" dotaznik 18.12.2012 | 02:46
                        Avatar menom   Používateľ
                        Áno je málo ľudí, ktorí predtým než niečo urobia berú ohľad na okolie.
                        Keď má niekto iný vkus, tak asi len on vie ako na neho vplývajú Tvoje slová.
                        Tisíc ľudí - tisíc chutí.

                        K tej falošnej morálke - RKC je ukážkový príklad.

                        V niektorých prípadoch sa zdá, že sa tie slová zamieňajú.(súdiť, posudzovať).
                        • Re: "polievkovy" dotaznik 18.12.2012 | 19:46
                          WlaSaTy   Návštevník
                          Áno,
                          výklad je pri preklade a prepise najdôležitjší. Preto sa hovorí: Dejiny píšu víťazi.
                  • Re: "polievkovy" dotaznik 18.12.2012 | 01:57
                    Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
                    Nie každý vie primerane zareagovať na meniacu sa finančnú situáciu. Prídu ťažké časy, veľké slová a veľké myšlienky sa budú meniť na prach.
                    Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
    • Re: "polievkovy" dotaznik 25.12.2012 | 23:52
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      takže... čo sme to tam navarili? je známy nejaký ten výsledok? :)
      • Re: "polievkovy" dotaznik 26.12.2012 | 03:04
        Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
        Môj typ. kapustnica :)
        Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
      • Re: "polievkovy" dotaznik 26.12.2012 | 12:43
        Avatar chatpall   Používateľ
        no ciel je 10000 odpovedi momentalne je odpovedi cca 150. vysledky su zatial statisticky bezvyznamne :) mam nejakych 100 obci po jednom dvoch hlasoch. :) urcite to nebude skoro.
        NERUSTE TENTO UCET!!!
        • Re: "polievkovy" dotaznik 26.12.2012 | 13:17
          Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
          Tak to musíš dať na nelinuxový portál :)
          Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
          • Re: "polievkovy" dotaznik 26.12.2012 | 18:27
            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          • Re: "polievkovy" dotaznik 27.12.2012 | 11:17
            Avatar chatpall   Používateľ
            samozrejme dal som to na modrehokonika, nahuby, na fb, poziadal som ludi nech to zdielaju. bez spravnych kontaktov alebo zaspamovania to nepojde :) spamovat nechcem a kontakty nemam :)
            NERUSTE TENTO UCET!!!
            • Re: "polievkovy" dotaznik 27.12.2012 | 12:01
              Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
              zapojte sa do ankety, máte šancu vyhrať iPhone6, iPad4 a cukrovinky čierny princ :)
              • Re: "polievkovy" dotaznik 27.12.2012 | 13:59
                Avatar chatpall   Používateľ
                a preco by som mal klamat?
                NERUSTE TENTO UCET!!!
                • Re: "polievkovy" dotaznik 27.12.2012 | 14:31
                  Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                  mal ako mal, určite nemal... len sa pravidelne stretávam s takými trapkami, čo s niečím takým fintia.

                  bez týchto hovadín máš menej hlasov, no zato kvalitnejších. urobím ti na to normálnu reklamu?