spodna lista

Sekcia: Aplikácie & Desktop 04.01.2013 | 10:27
MINO   Návštevník
Mal by som primitívnu otázku na ktorú mi určite rýchlo odpoviete..
Mám Ubuntu 12.04 a skúšam linux už dosť dlho a som v nom ako ryba vo vode, ale mne napr vyhovuje prostredie gnome-fallback len mi tam prekážajú dve lišty. Premiestniť nie je problém(alt+myš), ale ja by som sa uspokojil s jednou a navyše by som si tam chcel pridať aj čosi vlastné.. Dakujem za odpoved.
    • Re: spodna lista 04.01.2013 | 11:10
      Avatar default Debian  Používateľ
      To prostredie sa prestane vyvíjať, pretože gnome3 už bude bežať aj pomocou CPU, takže ti odporúčam prejsť na XFCE, čo je podľa mňa prostredie mierené na rovnakú cielovú skupinu, ako bolo staré gnome.
      R.K
      • Re: spodna lista 04.01.2013 | 12:26
        Avatar janek-m Ubuntu 22.04  Používateľ
        V 12.04 v Gnome Classic to nie je problém. Sám som to testoval a funguje to. Spodnú lištu odstráň (ctrl + alt a pravý klik myšou na panel) a vrchný panel presuň dole. Do spodného panelu si pridaj z ponuky, aby sa ti zobrazovali minimalizované okná (zabudol som názov, ako sa to presne volá). Takto to vyzeralo , bola to len taká zábavka z mojej strany :)
        • Re: spodna lista 04.01.2013 | 12:50
          MINO   Návštevník
          Ak by to išlo, tak by som to sem nedaval.. Nepomôže ani ctrl+alt (ani kombinácia pravý/ľavý), ani zo shiftom..
          • Re: spodna lista 04.01.2013 | 13:06
            Avatar janek-m Ubuntu 22.04  Používateľ
            Sorry, zle som to napísal, treba stlačiť tlačidlo SUPER (logo win) + alt a pravý klik na panel. Ospravedlňujem sa.
            • Re: spodna lista 04.01.2013 | 13:10
              MINO   Návštevník
              ..tak to bola jediná klávesa ktorú som neskúšal! Dík, presne toto som potreboval.