Novy pc na LInux, hudba, video, internet.

Sekcia: Hardware a Drivery 15.02.2013 | 19:43
Avatar cryxo   Používateľ
Zdravim ludia !

Chystam sa kupit nove pc (stolny) s linuxom, mam skusenosti s par distrami, takze o tom velmi nechcem diskutovat.
Chcel by som mat pc napojeny priamo na telku, aby som tam mohol pozerat animecka a filmy, bezdrotova klavesnica a mys, tak isto chcem mat ten TV aj na playstation ked sa budem hrajkat. Vyuzivat to chcem na surfovanie, pozeranie filmov, prehravanie videi, pocuvanie hudby, trosku sa pohrat v Gimpe a LMMS ziadne narocne veci, sem tam napisat nejaky dokument.
Viete mi tu konkretne poradit produkty cez internetove obchody ako Alza a pod. ? Komplet zostavu s cenou ?
    • Re: Novy pc na LInux, hudba, video, internet. 16.02.2013 | 10:08
      Avatar gs_peter Mac OS X, iOS  Používateľ
      ked prides do akehokolvek obchodu, radi ta obsluzia a v podstate na cokolvek ukazes prstom ti splni tvoje potreby prace s pocitacom... na to naozaj nepotrebujes zvadzat diskusiu, asi jedine, co si nenapisal je tvoj rozpocet, co na to chces vyhodit
      • Re: Novy pc na LInux, hudba, video, internet. 16.02.2013 | 11:27
        Avatar cryxo   Používateľ
        Tak samozrejme co najmenej, ide mi o to, aby som mal pc + konzolu na hry za menej ako 600 - 700 ecok, pretoze za 600 uz vyskladam nieco slusne co mi staci na obe, lenze chcem konzolu na hry a nie pc aj ked sa mi to dlhodobo neoplati. Takze ak by som vedle nieco dat dokopy do nejakych 400 eur tak by to bolo zauimave.
    • Re: Novy pc na LInux, hudba, video, internet. 16.02.2013 | 10:35
      Avatar sniffer slackware 14.0  Používateľ
      Tu je to pekne zhrnute:
      pclinux.cz
      • Re: Novy pc na LInux, hudba, video, internet. 16.02.2013 | 11:25
        Avatar cryxo   Používateľ
        DIky za link.