recordmydesctot

Sekcia: Aplikácie & Desktop 17.03.2013 | 18:27
mascoo   Návštevník
zdravím ludia . mám jeden problém s programom recordmydesctop , a to taký že ked natáčam video a potom ho uložím a pozriem tak je taký potrhaný ten obraz http://img856.imageshack.us/img856/8595/rmdb.png . ked som používal staršie verzie ubuntu tak natáčal program v pohode , moj os je ubuntu 12.04lts . Chcel by som vedieť či nieje možné neako to odstrániť tento problém poprípade či nieje neaký iný rovnakodobrý soft , skušal aom ako náhradu RexordItNow ale to je oničom kvalita videii je v nom nula bodov .
    • Re: recordmydesctot 17.03.2013 | 18:34
      Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ
      skus Kazam Screencaster možno s nim budeš rovnako spokojný ako ja..
      skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
      • Re: recordmydesctot 17.03.2013 | 18:44
        mascoo   Návštevník
        dik skusim a dam vediet ako sa mi to páči .
        • Re: recordmydesctot 17.03.2013 | 18:51
          mascoo   Návštevník
          tak skúšal som a nejde tam nadstavit to čo potrebujem ináč je to dobré ale napríklad ak pustím nečo čo je na fullscreen tak mi to obmedzuje pohyb myši , skusím ešte niečo iné nájť ale najradšej by som bol ak by som rozchodil ten rmd
          • Re: recordmydesctot 17.03.2013 | 21:59
            Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ
            ..no mne to nerobí problém pri akomkoľvek nahrávaní a konečne som si ho dal aj do slovenčiny..
            skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
            • Re: recordmydesctot 17.03.2013 | 23:57
              mascoo   Návštevník
              máš neaký návod ako zmeniť jazyk ? možno je tam iba niečo nadstavené čo treba zmeniť a šetko bude ok , ja rád točím príklad lets playe a príklad mám problém iba v tom tvojom programe to že v menu hier a programov ide všetko v pohode ako kurzor ale ak pustím potom program atd tak sa kurzor obmedzí treba na kocku 250x250 pixelov
              • Re: recordmydesctot 18.03.2013 | 08:22
                Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ
                To čo som včera preložil na launchpade sa ti aktualizuje časom.
                skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
    • Re: recordmydesctot 18.03.2013 | 09:20
      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
      Problém bude spôsobovať slabšia grafická karta. Pokiaľ sa Ubuntu vie hýbať aj bez Compiza, je lepšie ho vypnúť, to sa dostaneš na raz také frame rate. Prípadne skús najnovší grafický driver.
      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
      • Re: recordmydesctot 21.03.2013 | 05:56
        mascoo   Návštevník
        myslím že v grafike to nebude , tf2 mám 270 fps a cs:s 150 x) ovládač najnovší 310.14 x)