Typ na skvalitnenie portalu - co chcete za napisanie clanku?

Sekcia: Komunita 23.04.2013 | 19:18
Avatar chatpall   Používateľ
Co by ste chceli za napisanie clanku na tento portal. Piste vsetko co vas napadne - ak financna odmena, tak kolko, ak nefinancna odmena, tak v akej forme - reklama na vas projekt, sluzbu na linuxos.sk (popripade spriaznenom portaly), zlava na nakup nejakeho produktu?

Vsetky napady sa sem hodia.
NERUSTE TENTO UCET!!!
    • Re: Typ na skvalitnenie portalu - co chcete za napisanie clanku? 23.04.2013 | 20:57
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      jasné, že by sa hodili peniažky. ďalšia možnosť je pridať ikonku do "odporúčame" natrvalo, na daný čas alebo na výmenu.

      prípadne sa môže urobiť nejaký zoznam ľudí, čo prispeli a s poďakovaním. nejeden človek sa na niečo také rád dostane.
    • Re: Typ na skvalitnenie portalu - co chcete za napisanie clanku? 23.04.2013 | 22:33
      Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor
      blogy!!!

      ale vazne, pokial sa bude dat blogovat, obsah sa podla mna zacne vytvarat tak nejak sam. Vid napr abclinuxu.cz
      git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
      • Re: Typ na skvalitnenie portalu - co chcete za napisanie clanku? 23.04.2013 | 22:43
        Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
        To je jasné, blogy určite pomôžu skvalitniť obsah, človeku sa to niekedy nechce učesať do podoby článku, ale na blog je to OK. Samozrejme blogy tvoria aj komunitu, pretože sa v ních vyjadrujú názory čo s Linuxom moc spoločné nemajú. Ja osobne na iné než linuxové fóra nechodím a preto aj iné názory vyjadrujem tam.
        Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
    • Re: Typ na skvalitnenie portalu - co chcete za napisanie clanku? 29.04.2013 | 00:34
      miiisa   Návštevník
      neviem osobne ci by som daco produktivne vedel vytvorit,ale napada ma par veci: daky banner,spatny odkaz,ci daka rychlejsia moznost komunikacie s ostatnymi clenmi ako totok forum :))
      • Re: Typ na skvalitnenie portalu - co chcete za napisanie clanku? 29.04.2013 | 00:36
        Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
        jabber mam v kontaktoch. a nielen ja.
    • Re: Typ na skvalitnenie portalu - co chcete za napisanie clanku? 29.04.2013 | 11:33
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      napadlo ma, že by sa mohli hodnotiť vlákna, také niečo som ešte na linuxovom fóre nevidel. Stačí jednoduché kliknutie "toto by tu nemalo byť"
      • Re: Typ na skvalitnenie portalu - co chcete za napisanie clanku? 29.04.2013 | 14:54
        WlaSaTy   Návštevník
        Ak hodnotenie, tak oboma smermi (súhlasím/nesúhlasím). Zlé príspevky by mohli byť vyšednutým písmom podobne ako to majú napríklad na portáli feministky.com .
        • Re: Typ na skvalitnenie portalu - co chcete za napisanie clanku? 29.04.2013 | 16:17
          Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
          A feministky.com majú palce hore a dole pri každom komentári. No neviem či to zrovna tam má zmysel, pretože celý portál je pekná prdel :)
          Keby ste náhodou nevedeli čo je Linux, tu je vysvetlenie http://www.feministky.com/linux
          Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
          • Re: Typ na skvalitnenie portalu - co chcete za napisanie clanku? 29.04.2013 | 16:42
            WlaSaTy   Návštevník
            Neviem, či si to pochopil. Poukazoval som na použitiú funkcionalitu, nie na obsah.
            • Re: Typ na skvalitnenie portalu - co chcete za napisanie clanku? 29.04.2013 | 17:12
              Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
              Chápem, len aby danú funkcionalitu niekto nezneužíval, obehol všetky príspevky a všade dal mínus.
              Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
              • Re: Typ na skvalitnenie portalu - co chcete za napisanie clanku? 29.04.2013 | 17:18
                Avatar chatpall   Používateľ
                skor by som navrhoval ze by existovali dva druhy hodnotenia - vseobecne hodnotenie aj od regov a od neregov a potom len vlastne portalove hodnotenie (napriklad by sa zobrazovalo len pre regov) od regov.

                NERUSTE TENTO UCET!!!
              • Re: Typ na skvalitnenie portalu - co chcete za napisanie clanku? 29.04.2013 | 18:08
                WlaSaTy   Návštevník
                To chovanie sa dá zdetekovať automaticky. A ak je možné nájsť takého automatikou, tak to uľahčí správu.
          • Re: Typ na skvalitnenie portalu - co chcete za napisanie clanku? 01.05.2013 | 17:29
            Avatar Ľubomír Štulajter Ubuntu 14.04 X64  Používateľ
            Keby ste náhodou nevedeli čo je Linux, tu je vysvetlenie http://www.feministky.com/linux
            LOL, taky prispevok by som nedokazal napisat, ani keby mi zan ponukli 100 €. :-D
            • Re: Typ na skvalitnenie portalu - co chcete za napisanie clanku? 02.05.2013 | 01:02
              Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
              To je len malá kvapka v mori z hodnotných informácií čo tam sú :)
              Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
            • RE: Re: Typ na skvalitnenie portalu - co chcete za napisanie clanku? 10.05.2013 | 20:40
              Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ
              ..ten "feministický portál" je určite založený chlapmi, ktorí chcú zosmiešňovať baby, lebo neverím že je možné napísať toľko hlúpych komentárov k totálnym hlúpostiam! (na pobavenie dobré, ale neberte to vážne, lebo zcvoknete ako tí čo tam píšu komentáre)
              skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
              • RE: Re: Typ na skvalitnenie portalu - co chcete za napisanie clanku? 11.05.2013 | 02:18
                Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                myslím, že to robia ľudia, ktorí sa radi bavia - bez ohľadu na pohlavie :)
    • RE: Typ na skvalitnenie portalu - co chcete za napisanie clanku? 10.05.2013 | 10:19
      Avatar olddash   Návštevník
      Napadla ma jedna drobnosť na zlepšenie: na úvodnej stránke sa zobrazujú posledné komentáre v diskusnom fóre - bolo by dobre keby sa tam niekde zobrazovalo aj niekoľko posledných komentárov k článkom (zíde sa to napríklad keď niekto okomentuje nejaký starší článok)...
    • RE: Typ na skvalitnenie portalu - co chcete za napisanie clanku? 12.05.2013 | 12:12
      Avatar Igor Vojtek Ubuntu  Používateľ
      No keď už sa bavíme o peniazoch tak dolná hranica by sa mala pohybovať aspoň na 15eur, samozrejme u článku ktorý má tak 2000-3000 znakou. A samozrejme nejaký ten top-list kde by nebol problém overiť si kvalitu daného človeka by bolo fajn.
      Ak niečo ukladáte do pamäte, pamätajte si kam!
    • RE: Typ na skvalitnenie portalu - co chcete za napisanie clanku? 12.05.2013 | 13:32
      Avatar vian   Návštevník
      Taky mini tip na skvalitnenie portalu by mohol byt jazykovy korektor :) typ = druh tip = navrh Nechodievam sem casto, ale udrelo mi to na prvy pohlad do oci. Nic v zlom, drzim palce, som rad, ze na SK mame linuxovy portal. Ivan