update SUSE 9.1na 9.2

Sekcia: Ostatné 06.02.2005 | 03:14
Avatar verbal SUSE  Používateľ
Dobry vecer, poradte mi prosm, mam suse 9.1 ale dnes som ziskal suse9.2 profesional... oplati sa topreinstalovat? som rad ze som si ho rozbehal (9.1) vsetko co potrebujem mifunguje a na widly uz ani nepomyslim. Oplati sa mi preinstalovavat cely system iba koli oznaceniu 9.2? O co je lepsia 9.2 od 9.1 ?? ziskam tym nieco? podotykam ze sa mi nepodarilo spravit zalohu systemu :-( yast to po 99% pakovania vzdal... Dakujem za akykolvek nazor.
    • Re: update SUSE 9.1na 9.2 06.02.2005 | 02:05
      Andrej   Návštevník
      No ak ta zaujima moj osobny nazor tak je to hlupost preinstalovavat pokial si spokojny s tym co ti terajsia verzia ponuka. Napr ja pouzivam (doma) mandrake 9.0 (no flame pls) a mam ju nainstalovanu odkedy vysla ako najnovsia verzia a nemam ziaden dovod preinstalovavat. A konkretne baliky sa daju vzdy aktualizovat jednak cez net a jednak preinstalovat rucne (pozor ale moze to posobit problemy zo zavistlostami) takze v konecnom dosledku je to na tebe ci ti to takto vyhovuje alebo chces menit cley system (napr chces nove jadro, nejaku podporu na specialny HW, nove KDE atp.)
      • Re: Re: update SUSE 9.1na 9.2 06.02.2005 | 03:14
        Avatar verbal SUSE  Používateľ
        Vdaka za nazor, zatial spravym update a pockam ci niekto nevie nejake konkretne rozdiely medzi 9.1 a 9.2. Vdaka za nazor. Pomohol si mi. nejdem sa do toho hned vrhat. Radsej si precitam este par kapitol prirucky Linuxu pre lamu :-D