hudba cez xmms/amarok

Sekcia: Aplikácie & Desktop 09.10.2005 | 16:41
fero   Návštevník
pred par dnami som si naistaloval moj prvy linux suse 9.3. mp3-ky mi prehrava v pohode realplayer, ale ja zvyknuty na winamp, by som chcel rozchodit xmms. ked kliknem na mp3ku v playliste xmms, vobec vobec sa nezcne prehravat, ani ju naloaduje. amarok robi to iste. neviete mi pomoct??
    • Re: hudba cez xmms/amarok 09.10.2005 | 14:48
      mlp   Návštevník
      playlist (m3u) nehraje? to mi delalo u nekterych mp3 udelanych ve win....oznac vsechny pisnicky (mimo playlistu) klepni pravou mysi , vyber prehrat v xmms a pokud hrajou tak si hned pres xmms vytvor a uloz playilist a melo by to slapat
      • Re: Re: hudba cez xmms/amarok 09.10.2005 | 14:57
        Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
        do SuSE 9.3, treba cez online aktualizaciu nainstalovat media-packy (ci tak nejak sa to volalo), potom bude aj XMMS aj amaroK prehravat .mp3 :).
        Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
        • Re: Re: Re: hudba cez xmms/amarok 09.10.2005 | 15:11
          Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
          Presný postup ako nainštalovať podporu MP3 do SuSE 9.3 je na linuxsoft.cz.
          Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
          • Re: Re: Re: Re: hudba cez xmms/amarok 09.10.2005 | 16:40
            fero   Návštevník
            marfo nezneuzivaj mi moj nick!!!!!!!!!!!! teraz k veci: stiahol som si cez yast mutimedia option pack 1 az 4. nasiel som to aj v inom fore, ze to moje problmy vyriesi. ale update mi vypisuje same errory. a musim vsetky patche skipnut. nema to nejake zavislosti?? alebo neviete, kde najst podrobny navod??? stale nieco tlacim do googlu a nic podrobnejsie.
          • Re: Re: Re: Re: hudba cez xmms/amarok 09.10.2005 | 16:41
            fero   Návštevník
            marfo nezneuzivaj mi moj nick!!!!!!!!!!!! teraz k veci: stiahol som si cez yast mutimedia option pack 1 az 4. nasiel som to aj v inom fore, ze to moje problmy vyriesi. ale update mi vypisuje same errory. a musim vsetky patche skipnut. nema to nejake zavislosti?? alebo neviete, kde najst podrobny navod??? stale nieco tlacim do googlu a nic podrobnejsie.
    • Re: hudba cez xmms/amarok 09.10.2005 | 16:26
      marfo   Návštevník
      ty si taky fetak fero
      • Re: Re: hudba cez xmms/amarok 09.10.2005 | 16:31
        fero   Návštevník
        hadam si si nemyslel ze som celkom cisty
        • Re: Re: Re: hudba cez xmms/amarok 09.10.2005 | 16:32
          marfo   Návštevník
          Hej co si takefetoval???,
          • Re: Re: Re: Re: hudba cez xmms/amarok 09.10.2005 | 16:33
            fero   Návštevník
            vlastnorucne som si to vyrobil.
            • Re: Re: Re: Re: Re: hudba cez xmms/amarok 09.10.2005 | 16:33
              marfo   Návštevník
              a co take???
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: hudba cez xmms/amarok 09.10.2005 | 16:34
                fero   Návštevník
                mas smolu to ti nepoviem
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: hudba cez xmms/amarok 09.10.2005 | 16:39
                  Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
                  Keďže som ti odpovedal a začala sa tu nevhodná debata, túto tému uzamykám.
                  Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte