ADSL modem Microcom pod linuxom?

Sekcia: Hardware a Drivery 28.11.2005 | 23:21
Avatar balki2   Používateľ
Da sa spojazdnit ADSL pripojenie Slovak Telecomu prostrednictvom Microcom USB modemu? Pouzivam Suse 9.3
    • Re: ADSL modem Microcom pod linuxom? 09.10.2005 | 17:29
      Avatar marfo suse; zenwalk; debian  Používateľ
      ak mas na adsl taky porty tak to pojde len chod do ovladacich panelov a nakonfiguruj si siet a net a pojde to p.s. tieto otazky sa maju tikat linuxu ...
    • Re: ADSL modem Microcom pod linuxom? 17.11.2005 | 22:31
      Avatar michal69 SUSE 10.0  Používateľ
      Cau balki2, podarilo sa ti spojazdnit ten modem od MICROCOMU? Ja mam ten isty problem, s tym rozdielom, ze mam SUSE 10.0, modem MICROCOM ADSL DeskPorte USB ANNEX B a som uplny zaciatocnik v Linuxe. Ak ty, alebo niekto iny s tym ma skusenost, dajte mi vediet. Dakujem za kazdy seriozny pristup k zaciatocnikom :-)
      • Re: Re: ADSL modem Microcom pod linuxom? 20.11.2005 | 23:20
        jann4   Návštevník
        taky modem zahoť a kúp si mikrovlnu
        • Re: Re: Re: ADSL modem Microcom pod linuxom? 24.11.2005 | 01:14
          marek   Návštevník
          to jann4 Dik za take rady, ked nevies pomoct, tak radsej nepis nic.....
        • Re: Re: Re: ADSL modem Microcom pod linuxom? 24.11.2005 | 01:15
          marek   Návštevník
          to jann4 Dik za take rady, ked nevies pomoct, tak radsej nepis nic.....
        • Re: Re: Re: ADSL modem Microcom pod linuxom? 24.11.2005 | 01:16
          marek   Návštevník
          to jann4 Dik za take rady, ked nevies pomoct, tak radsej nepis nic.....
    • Re: ADSL modem Microcom pod linuxom? 28.11.2005 | 23:21
      Ako na Modem ???   Návštevník
      Ja mám tiež modem Microcom ADSL 2622 a snahu prejsť (vyskúšať) na Linux, ale problém s ovládačom na LINUX by som riešil tiež. Na nete toho nie je veľa... ..ale predsa som niečo zaujímavého našiel. Tu je link: http://www.linux-usb.org/SpeedTouch/ Prešiel som to len letmo, podľa všetkého treba upraviť Win ovládač a to cez program Firmware extractor a podľa uvedeného návodu by sa ten ovládač dal zbúchať. Ja mám ešte Xp a na Linux stršne málo času... S pozdravom Lasse