E-shop -zakaznici - prosba

Sekcia: Komunita 13.09.2013 | 21:53
Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
Ahojte, kedze v tychto dnoch pripravujem obnovenie eshopu s tovarom s linuxovou tematikou, chcel by som poprosit vsetkych, ktori si v minulosti cez linuxos.sk zakupili tricka a maju ich v schopnom stave, ci by vedeli spravit 3 fotografie postavy s predmetnym trickom. jedna sa mi o pohlad z predu a z profilu, kedze na tychto stranach je potlac. idealne na bielom podklade (nemusi byt ziadna studiova fotka). vo finalnom spracovani bude foto bez tvare, aj noh, jedna sa len o realnu ilustraciu tricka, ako vyzera na cloveku. email najdete v v mojom profile. velmi pekne dakujem!
    • RE: E-shop -zakaznici - prosba 14.09.2013 | 11:53
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      Ahoj Emdík. tričká mám. niečo by sa skúsiť mohlo :)
      • RE: E-shop -zakaznici - prosba 14.09.2013 | 12:05
        Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
        ok, dik. vybavujem povolenia od vlastnikov prav na loga, rozbieham nanovo shop.
    • RE: E-shop -zakaznici - prosba 14.09.2013 | 16:42
      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
      Skôr si myslím, že by to chcelo skvelý nápad na kultové veci, ako keď sme spravili KU tričká, tie obleteli celý svet, viď jeden z príbehov v prílohe.
      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
      • RE: E-shop -zakaznici - prosba 14.09.2013 | 22:28
        Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
        dalsie navrhy nie je problem zapracovat, len loga su trademark. mame tam rtfm a pod. nas dodavatel je pomerne dost dobry. kvalita triciek (minimalne potlace) je vyborna.
        • RE: E-shop -zakaznici - prosba 15.09.2013 | 00:03
          Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
          KU triko nosím aj po rokoch, som rád že ho nosia aj vývojári Linuxu po celom svete. To triko má stále rovnakú kvalitu, hoci som už ho mal stovky krát na sebe a stále sa pere.
          Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
          • RE: E-shop -zakaznici - prosba 16.09.2013 | 19:27
            Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
            mas predlohu? mozme dat aj tie robit.
            • RE: E-shop -zakaznici - prosba 16.09.2013 | 19:48
              Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
              Jasne že mám, dokonca mám aj nejaké nápady :)
              Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
        • RE: E-shop -zakaznici - prosba 15.09.2013 | 09:36
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          mne sa začali niektoré trochu párať po fakt stovkách použití. takže som spokojný a tie rozdrapnuté 2 centimetre opraví hocikto pohlavia ženského za minútku :)
    • RE: E-shop -zakaznici - prosba 21.09.2013 | 14:39
      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
      predbezne navrhy na trickach: - ubuntu/kubuntu/xubuntu loga - KDE, Gnome, XFCE loga - linux mint - fedora - tux - rtfm - kernel ultras dalsie navrhy?
    • RE: E-shop -zakaznici - prosba 12.11.2013 | 09:06
      Avatar asterisk   Návštevník

      Ako to vyzerá s tým e-shopom? Teda kedy bude spustený?

      • RE: E-shop -zakaznici - prosba 12.11.2013 | 11:34
        Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor

        som na vela veci sam, priebezne na tom pracujem. snad uz tento tyzden sa dostanem za dodavatelom produktov. asi spravim subscribe, nech mi ludia daju adresu a po spusteni im pride notify, uz mi pisal aj jeden dalsi clovek na mail.