Hľadám C# a NET programátora. Ponúkam bývanie v UK !

Sekcia: Programovanie 19.09.2013 | 14:49
Gerky   Návštevník
Pekný deň prajem, hľadáme senior programátora v oblasti C#, NET, ASP.NET, JavaScript, XML, SQL (ak neovládate všetko, nevadí, napíšte čo viete) ... na dlhodobú spoluprácu cca 4-5 mesiacov. Programátor: - hľadáme freelancera, nie firmu - nemať žiadne záväzky (hypotéku, pôžičky, úver, priatelku/priatela), byť nezávislí - schopný pracovať aj 8-10 hodín denne - byť vytrvalí, dotiahnúť všetko do cieľa - vedieť snívať a svoje sny a ciele chcieť aj zrealizovať Co ponukame: - ubytovanie v Londyne. Ja a programator. - 50 % podiel v novo zalozenej firme, ďalej nie už ako programator ale ako spolumajitel. V prípade, že ak si to ty, ktorý spĺňa vyššie uvedené požiadavky, neváhaj sa nám ozvať na norberthorgosi@gmail.com Vďaka
    • RE: Hľadám C# a NET programátora. Ponúkam bývanie v UK ! 19.09.2013 | 22:26
      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
    • RE: Hľadám C# a NET programátora. Ponúkam bývanie v UK ! 25.09.2013 | 21:33
      Avatar Mike Stuffel   Návštevník
      trocha casu na googlovanie a ľaľa SUPERTAJNÝ DOKUMENT - Miliónový nápad hľadá stvoritela vydáno: 2013-09-20 14:45:18 Příloha 8853 Dobry den, rad by som sa Vam predstavil. Volam sa Norbert Horgosi (22 rokov) a zijem v Londyne uz skoro 2 roky. Pracujem ako supervizor v hotely priemerne 10 hodin denne. 6 hodin spim a 7-8 hodin vymyslam nove projekty, ktore by vedeli pohnut svet o krok dalej. Asi pred mesiacom som prisiel na jeden projekt, ktory by mohol zmenit chod reklamy ako takej a pohnut kvalitu vyhladavania a webstranok do dalsieho levelu. Dokument, ktory prikladam prostrednictvom prilohy a linku je napisany v 5 jazykoch sveta a bude uverejneny kazdy tyzden v inej krajine. Do tej doby, pokial sa toho neujme niekto, kto tam necha celu dusu, nebude vediet spat, jest, pit ci dychat bude dokument uverejneny v 125 krajinach sveta. Projekt zatial nie je vytvoreny. Chcel som ho spolu s programatorom vybudovat, avsak najst takeho programatora nie je vobec lahke. Nejde o narocny projekt, ale z casoveho hladiska ide o projekt na vytvorenie funkcneho modelu zhruba 4-5 mesiacov. Zalezi na tom kolko programatorov na tom bude pracovat. Uverejnenim tychto informacii svetu chcem dat najavo to, ze mozete mat akykolvek dobry napad, ale vela napadov je zavyslich na penazi a na dovere ludi. Teraz davam moznost niekomu kto ma peniaze a tím postaveny na dovere previest projekt do realnej podoby. Kedze tyzden co tyzden vchadzam za hranice mysle, vzdy si odtial nieco prinesiem, preto sa nebojim, ze by som neprisiel na lepsie napady. V pripade, ze ak chcete aby som sa na tomto projekte podielal spolu s vami, nevahajte sa mi ozvat na norberthorgosi@gmail.com. To co vidite v dokumente, je len zlomok z toho co tento projekt dokaze. Příloha 8853 Prajem Vam krasny den. S pozdravom Norbert Přiložené soubory IP projektx - nova verzia.pdf (433,4 KB)
    • RE: Hľadám C# a NET programátora. Ponúkam bývanie v UK ! 26.09.2013 | 13:50
      Avatar Horbert Norgosi   Návštevník
      citacia z webtrh.cz:

      Už je tu zase znamý podvodník Norbert Horgosi?

      Ten samý Norbert Horgosi jehož webtrh účty byly asi 5x zabanovný pro podvody? Obyčejně nezaplacení za služby?

      Od tohoto individua doporučuji dát ruce pryč, stejně akorát přemýšlí, koho by zase mohl okrást.

      • RE: Hľadám C# a NET programátora. Ponúkam bývanie v UK ! 26.09.2013 | 19:02
        Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
        Vyzerá to na pekného magora, aspoň to tu ostane pre výstrahu ostatným.
        Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org