mp3 a xmms

Sekcia: Aplikácie & Desktop 02.01.2006 | 10:33
d   Návštevník
Hello world, mam taky problem. som si nahodil SuSe10.0 ,ale ani za nic na svete neviem prinutit xmms aby prehralo mp3-ojky. jedine ako ich viem spustit je cez real player (blé) inak som si podla navodu stiahol a nastavil mplayer (ide mi v nom vsetko vratane dvdciek) ale tie mp3 ma dost seru. poradte ake vsetky binarky mam stiahnut a nainstalit aby mi to islo??? dakujem, lebo osobne sa dost stracam v tych menach jednotlivych balickov....
    • Re: mp3 a xmms 11.10.2005 | 15:19
      peter golis   Návštevník
      vpravo dole je este stale spravicka ako na to. 07.10 09:58 | Legion ani vyhladavanie vpravo hore nebolo potrebne pouzit.
      • Re: Re: mp3 a xmms 11.10.2005 | 17:10
        d   Návštevník
        ale samozrejme ze som to robil úpodla toho, akurat, ze tam navrhuju pouzit prave ten real time 10.....preto sa pytam, ze ako inak na to.... ci je nejaky mp3 codek.rpm mam nahodene w32 a ostatne z toho navodu a aj tak to nejde... mp3jky sa mi ani nepodari spustit (ziadne chybove hlasenie-nic)...tak chytam depku...
    • Re: mp3 a xmms 11.10.2005 | 19:26
      Avatar marfo suse; zenwalk; debian  Používateľ
      pozri sa do nedavnych otazkach a tam to najdes asi tak prevcerom to sa tiez jeden pytal
      • Re: Re: mp3 a xmms 11.10.2005 | 22:47
        d   Návštevník
        problem vyrieseny....nahodil som amarok :-) a stacilo nainstalit aj plugin pre helix, lebo ALSU mi z nejakeho mne zahadneho dovodu neberie a pritom je normalne nainstalovana v PC...ale nevadi amarok+real player+helix/real player plugin pre amarok= maximalna spokojnost :-)
        • Re: Re: Re: mp3 a xmms 02.01.2006 | 10:33
          zerino   Návštevník
          http://www.openportal.sk/modules.php?name=News&file=article&sid=4