bcm4313

Sekcia: Hardware a Drivery 03.12.2013 | 00:00
sleepy   Návštevník

Zdravim, dlhsiu dobu mam problem s pripojenim sa na adhoc siet z debianu. Wifi: bcm4313. Nasiel som ze defaultny modul tuto moznost nepodporuje, avsak ani po instalacii modulu wl sa nic nezmenilo. Postupoval som: wl. Neviete o nejakom workaronde. Inak pripajam sa na adhoc vytvoreny vo windowse.

    • RE: bcm4313 03.12.2013 | 01:12
      Avatar karpuzi   Návštevník

      Medzi issuses je že to nepodporuje skryté SSID, nie je skryté? Inak mám presne túto kartu, cca pred rokom mi pripojenie na windows adhoc fungovalo, momentálne ale nemám možnosť to otestovať s aktuálnym ovládačom.

      • RE: bcm4313 04.12.2013 | 07:18
        Avatar sleepy   Návštevník

        Nieje, ale zrejme je zle nieco s authentikaciuou. Teraz mam problem sa pripojita aj na obycajny AP.

        • RE: bcm4313 04.12.2013 | 08:55
          Avatar sleepy   Návštevník

          Pardon k ap pripojenie funguje.

    • RE: bcm4313 04.12.2013 | 10:35
      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

      Čo som preletel net, tak tvrdia, že sa dá spraviť len WEP, alebo nezabezpečený Ad Hoc.

      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
      • RE: bcm4313 06.12.2013 | 11:35
        Avatar sleepy   Návštevník

        Dik moc, ale nefungovalo ani nastavenie sifrovania na WEP. Nezabezpecenu siet som neskusal, ale to sa asi moc od WEP neodlisuje. Vyriesil som to hw cestou (kupil som si AP (wifi router)). Ale keby niekoho napadlo ako riesit tento problem, alebo ho davno vyriesil, vzdy sa mi hodi mat moznost sa pripojit na Ad Hoc siet (pripadne ju vytvorit, ale to by som asi uz chcel vela :D ). Ale aj tak velka vdaka. Btw v tej captchy mate stale to plus tisic cislom, alebo sa to obcas meni?