nejde napísať príspevok cez mobil

Sekcia: Ostatné 14.12.2013 | 14:52
Martin   Návštevník

Zdravím. Prihlasujem sa na tento web výhradne cez mobil. V poslednej dobe, cca mesiace sa mi nedá pridať príspevok, vyhodí mi nejakú antispam ochranu. Robí to tak všetkým, alebo už leziem na nervy? :-)

    • RE: nejde napísať príspevok cez mobil 14.12.2013 | 16:49
      Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ

      Čo konkrétne chceš napísať a kde, na akom mobile. Konkrétnu presnú hlášku o tom antispamm-ochrane ... :-)

      G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
      • RE: nejde napísať príspevok cez mobil 14.12.2013 | 20:40
        Avatar Martin   Návštevník

        Preinštaloval som operu mini miesto Opery mini next a zdá sa že je to ok. Som rád, toľko otázok sa mi nakopilo... ;-)

        • RE: nejde napísať príspevok cez mobil 15.12.2013 | 20:38
          Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ

          Ahoj.

          Ak je to O.K., označ pls. tému za vyriešenú.

          G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
        • RE: nejde napísať príspevok cez mobil 15.12.2013 | 21:39
          Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

          Osobne odporúčam Firefox, dá sa stiahnuť z F-Droid "marketu" kde je slobodný softvér bez pridaných hodnôt ako špehovanie.

          Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
    • RE: nejde napísať príspevok cez mobil 16.12.2013 | 06:05
      Avatar MARTIN   Návštevník

      Rád by som to označil ale na mobile som túto položku nenašiel. Čo sa týka prehliadača, opery je všetko čo som skúšal neskutočne pomalé. U nás na lazoch máme len edge. A keď ma chce niekto špehovať, skape od nudy :-) Idem pozrieť to označenie za vyriešené...

      • RE: nejde napísať príspevok cez mobil 16.12.2013 | 09:04
        Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

        Mne Firefox šľape výborne, už som tému označil ako vyriešenú.

        Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
      • RE: nejde napísať príspevok cez mobil 16.12.2013 | 10:21
        Avatar WlaSaTy   Návštevník

        Tému môže označiť ako yvriešenú iba registrovaný užívateľ. Edo by sa to už mohol naučiť.

      • RE: ... 16.12.2013 | 11:26
        Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ

        ahoj, Martin.

        1/ pridávam sa k "bedňa" doporučeniu a preto vyskúšaj na tom mobile aj iný prehliadač internetu (mimochodom, aký máš smartfón, aký typ?)

        2/ tie problémy s nemožnosťou komentovať/pridávať tuná súvisia s JavaScriptom (neopravené bugy), a tie mám ale na linuxos.sk aj ja sám, nemôžem napríklad v Firefox (na PC) pridať tému do blogu tuná, alebo komentovať v blogu tému. Ale napríklad to ide cez Google Chrome. Preto to neriešim a blogy vytváram špeciálne iba v Chrome.

        3/ predpokladám, že sa Ti to hodí aj do budúcnosti a preto si vytvor svoje vlastné konto na linuxos.sk (ak ho ešte nemáš). Použi na to PC, ak je to možné.

        Veľa chuti do Linuxu.

        :-)

        G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
        • RE: ... 16.12.2013 | 13:16
          Avatar WlaSaTy   Návštevník

          K bodu č.2: Bolo Ti oznámené, že keď si Ty vypneš javascript tak to nieje chyba tohoto portálu. V Chrome tú javu nemáš vypnutú. A toto nesúvisí s tým, že neprihlásený užívatelia nemajú možnosť označiť tému ako vyriešenú.