Brasero

Sekcia: Ostatné 28.02.2014 | 16:36
Avatar www   Používateľ

preco sa mi neda napalit audio cd z mp3 (320kbps). ukazuje stale iba toto a dalej sa to nepohne

    • RE: Brasero 28.02.2014 | 17:26
      Avatar WlaSaTy   Návštevník

      A ako dlho? Tá normalizácia má vyrovnať hladiny hluku medzi rôznymi skladbami. Ak tie pesničky pochádzajú z jedného zdroja, tak ju môžeš vypnúť.

      • RE: Brasero 28.02.2014 | 17:32
        Avatar www   Používateľ

        to neviem doteraz som nenapaloval audio len data a iso. dneska som potreboval napalit jedno cd audio. piesne pochadzaju z jedneho zdroja (cely album) no a kde to mam vypnut?

      • RE: Brasero 28.02.2014 | 17:44
        Avatar www   Používateľ

        uz som to nasiel (upravit-zasuvne moduly). nebolo by ma napadlo ze to treba vypnut. je to ok napalilo cd. dakujem za radu.

        • RE: Brasero 01.03.2014 | 09:02
          Avatar WlaSaTy   Návštevník

          Vypnúť to netreba. Ba priam naopak, keď si mixuješ vlastný výber a po slaďáku z jedného albumu dáš vypalovačku z druhého albumu, tak pochopíš prečo je to dobré normalizovať a prečo to trvá dlhšie.

          • RE: Brasero 01.03.2014 | 09:37
            Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ

            Nikdy som nemal v Brasere potrebu vypínať nejaké moduly, skôr som sa nejaké daľšie snažil získať. Pozri si napr. túto stránku o programoch v linuxe. Ja osobne som s Brasero-m spokojný ale môžeš vyskúšať obľúbené K3B alebo (nie celkom dokončené!!) silikon empire prípadne si pozri aj acetoneiso

            skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
            • RE: Brasero 01.03.2014 | 10:10
              Avatar www   Používateľ

              s braserom som spokojny aj ja (neskusal som sice ci napalene cd/dvd idu aj pod windows; naopak to vacsinou nefunguje) tie dalsie napalovacie programy ktore si spomenul maju aj sk lokalizaciu?

            • RE: Brasero 01.03.2014 | 10:58
              Avatar www   Používateľ

              este by ma zaujimalo ako skopirovat z orig. cd piesne do pc. akurat nad tym dumam :)

              • RE: Brasero 01.03.2014 | 11:51
                Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

                Sound Juicer

                Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                • RE: Brasero 01.03.2014 | 12:05
                  Avatar www   Používateľ

                  akurat to pozeram.. je to aj v slovencine?

                • RE: Brasero 01.03.2014 | 12:20
                  Avatar www   Používateľ

                  uz ho mam ale nevidim tam vystupny format-konvetovanie do mp3 (320kbps)

                  • RE: Brasero 01.03.2014 | 12:29
                    Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

                    Pretože v Debiane sú by default tieto neslobodné sračky zakázané.

                    Musíš si pridať zdroj.

                    Pred tým sa ale presvedč či ti nebude stačiť formát ogg, dnes to už vie prehrať hocijaká krabička.

                    Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                    • RE: Brasero 01.03.2014 | 12:36
                      Avatar www   Používateľ

                      nemam debian ale mint. mrkni http://leteckaposta.cz/600575266 na vyber je ogg, mpeg layer 3 audio, flac, mpeg 4 audio. ine sa mi tam zvolit neda. cital som http://prirucky.mrazovci.eu/sound-juicer-nastavenia

                      • RE: Brasero 01.03.2014 | 13:15
                        Avatar menom   Používateľ
                        mpeg layer 3 audio

                        Toto je mp3 ... :-)

                        • RE: Brasero 01.03.2014 | 13:29
                          Avatar www   Používateľ

                          jaj ok mi to netrklo :D dakujem

                        • RE: Brasero 01.03.2014 | 14:23
                          Avatar www   Používateľ

                          ma to mensi hacik. neda sa nastavit bitovy tok na 320kbps no co uz..

                          • RE: Brasero 01.03.2014 | 17:14
                            Avatar menom   Používateľ

                            A čo keby si to dal uložit ako flac a potom v nejakom konvertore na mp3. Teda ak sa ti s tým chce zabavať.

          • RE: Brasero 01.03.2014 | 09:48
            Avatar www   Používateľ

            to chapem ale cakat 20-30 minut kym sa to normalizuje je dost vela

            • RE: Brasero 01.03.2014 | 12:48
              Avatar janek-m Ubuntu 22.04  Používateľ

              Skús doinštalovať ubuntu-restricted-extras, buď cez Synaptic alebo cez terminál:

              sudo apt-get install ubuntu-restricted-extras
              • RE: Brasero 01.03.2014 | 12:54
                Avatar www   Používateľ

                to je konkretne na co? potrebujem skopirovat cd do mp3 (320kbps) pre znameho. pozeram teraz ci sa to neda cez vlc.

                • RE: Brasero 01.03.2014 | 18:56
                  Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ

                  Zvuk vo formáte ogg je v minimalne rovnakej kvalite ako mp3 a zatiaľ ani jeden z mp3 (usb) prehravačov vrátane môjho autorádia s týmto formátom nemal problém, takže neviem prečo trváš na mp3 :-(

                  skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
                  • RE: Brasero 01.03.2014 | 22:41
                    Avatar www   Používateľ

                    mne je to celkom jedno to kamarat chce mp3 album :/

                    • RE: Brasero 02.03.2014 | 19:15
                      Avatar WlaSaTy   Návštevník

                      Buď má kamarát zafixované že hudba v počítači rovná sa mp3 (a internet je tá modrá É), alebo to chce do auta v ktorom má 10 rokov staré autorádio. Nahraj mu to ako OGG Vorbis a pozdravuj ho so slovami že si žiaľ nezaplatil licenčný poplatok za používanie MP3 keďže nemaš číslo účtu na ktoré je to treba zaplatiť. A keby aj áno, tak tých zbytočných ani nie sto tisíc dolárov za licenciu v programe si vieš predstaviť aj inak investovať. Napríklad je ich možné investovať do autorádia ktoré nevyžaduje mať MP3 na USB kľúči.