Internet Be

Sekcia: Konfigurácia 26.05.2014 | 20:19
Avatar johnny.ha ArchLinux  Používateľ

Caute. Mal by som jednu otazocku. Je mozne sa pripojit v Belgicku na bwin.sk?? Mna to stale presmeruje na bwin.be a neda sa mi prihlasit. Da sa to nejak spravit? proxy, vpn ???? Diki

    • RE: Internet Be 26.05.2014 | 21:12
      Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ

      a v prehliadači si skusil nastaviť krajinu z ktorej chceš vyhľadávať..?

      skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
    • RE: Internet Be 27.05.2014 | 04:42
      Avatar WlaSaTy   Návštevník

      Primárne by si mal túto otázku smerovať na technickú podporu daného kasína.

    • RE: Internet Be 27.05.2014 | 19:37
      Avatar johnny.ha ArchLinux  Používateľ

      Tak belgicko to blokuje.

      • RE: Internet Be 27.05.2014 | 19:52
        Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ
        skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
      • RE: Internet Be 27.05.2014 | 20:02
        Avatar WlaSaTy   Návštevník

        Na stránku bwin.sk sa nedá dostať ani na slovensku, jednoducho to presmeruje na bwin.com/sk ktorá vyzerá ako keby z oka vypadla stránke bwin.be(/en). Teda až na kontaktné údaje ktoré na slovenskej stránke smerujú na Gibraltár a na belgickej stránke nie sú uvedené. Odporúčam sa Ti ozvať na ich technickú podporu, majú na to formulár na ich stránke. Ak využívaš ich komerčné služby tak máš nárok na ich technickú podporu v rámci záruky ktorá je aj na nehmotný tovar.

        O Google tiež nikto nehovorí že Slovensko blokuje google.com keď sa nám na Slovensku namiesto google.com zobrazí google.sk.

        • RE: Internet Be 27.05.2014 | 20:21
          Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ

          Ja som to skúšal v Tor-e a dostal som sa na každú z mnou zvolených. Skúšal som at, de, sk, cz, fr a ak mu ide o toto, tak tor mu dokáže pomôcť..

          skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
          • RE: Internet Be 27.05.2014 | 20:30
            Avatar WlaSaTy   Návštevník

            Aha, a ostal Ti bwin.sk na bwin.sk a nepresmeroval sa na bwin.com/sk ako som písal? Pretože zatial sa v európe cenzuruje len pomocou podhadzovania falošných odpovedí na úrovni DNS. Blokovanie sa robí len zabavením technológie na príkaz súdu alebo prokuristu. A spoločnosti pôsobiace v rôznych krajnách zvyknú presmerovávať na svoje lokálne zastúpenia podľa regiónu z ktorého sa do nej dobíja zákazník.

            • RE: Internet Be 27.05.2014 | 20:36
              Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ

              Nie, samozrejme zostal bwin.com/sk, ale mal som pocit, že o toto mu šlo. Ak nie, tak sa ospravedlnujem.

              skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
              • RE: Internet Be 27.05.2014 | 20:44
                Avatar WlaSaTy   Návštevník

                Presne o tom som písal. Keď už pchá peniaze do stávkových kancelárií, tak nech využije ich podporu. Tento problém s Linuxom nesúvisí.

                • RE: Internet Be 29.05.2014 | 14:58
                  Avatar johnny.ha ArchLinux  Používateľ

                  Ja mam ucet vytvoreny, na slovensku mi ide prihlasit ale v belgicku bohuzial nie. v belgicku je daky zakon na hazardne hry.

                  • RE: Internet Be 29.05.2014 | 18:21
                    Avatar WlaSaTy   Návštevník

                    A čo Ti bráni sa im ozvať keď si si u nich predplatil?