html newsleter

Sekcia: Aplikácie & Desktop 08.07.2014 | 11:46
matrus   Návštevník

zdravim,

nema niekto s kusenosti s nejakym wysiwyg html editorom na kompoziciu email newsletrov? z wordu a libreoffice dava export do html strasne vela bordelu a v roznych email klientoch to zobrazuje rozne.

    • RE: html newsleter 08.07.2014 | 11:58
      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor

      ak mas predlohu v obrazku jpeg/png, odporucam to mat max. na sirku 900px, sprav si konto na mailrox.com , tam mas strihaci nastroj aj s roznymi nastaveniami, vystup mas do html a obrazkov, odporucam to aj kvoli tomu, ze tam  maju kopu veci optimalizovanu pre vacsinu email klientov (viac ako 38 mail klientov existuje, 85 - 90 percent spravne zobrazene)

      • RE: html newsleter 08.07.2014 | 13:40
        Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor

        kvoli znizeniu SPAM skore by som este dal podla vzhladu newslettra 1-2 odtsavce priamo textom, to asi tento nastroj nerobi, co som videl z uvodnej stranky. Ciste HTML s obrazkami dokaze bodiky vyhnat hore. Ja to osobne riesim tabulkovym layoutom a striedam kde sa da texty s obrazkami.

        git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
        • RE: html newsleter 08.07.2014 | 13:44
          Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor

          mas moznost aj cisteho textu, co ja sam uprednostnujem, pokial mas single color na danom mieste a nemas atyp font. tu mas vela moznosti, skus, je to free tool.

          • RE: html newsleter 08.07.2014 | 16:47
            Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor

            urcite vyskusam, aj ked zakladny template uz mam zbuchany vlastny a iba menim obrazky, texty a linky. Ale z casu-nacas je nejaky nestandardny mailing, tak na ten sa mi to urcite hodi ;)

            git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
            • RE: html newsleter 08.07.2014 | 17:13
              Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor

              robil som tu NL pre jeden bankovy dom ;)

      • RE: html newsleter 08.07.2014 | 13:40
        Avatar matrus   Návštevník

        Presne taketo cosi. Velmi pekne dakujem :)