neviem, kam to pridať

Sekcia: Ostatné 18.09.2014 | 15:11
tomy   Návštevník

http://www.pcworld.com/article/2683700/5-more-killer-features-windows-9-should-steal-from-linux.html#tk.fb_pc

    • RE: neviem, kam to pridať 18.09.2014 | 15:33
      Avatar Andrej Lacho Debian, CentOS ...  Administrátor

      do sprav

    • RE: neviem, kam to pridať 18.09.2014 | 19:23
      Avatar WlaSaTy   Návštevník

      Daj to na (l)živé.sk, to je web o windows. Niečo s toho má čístočne v sebe Winfows už veľa rokov (inštaláciu záplat pre systém, certifikované ovládače a iné produkty MS vyvíjal pre nich tvorca Gentoo), niečo z toho je už v Metre na ktoré ľudia prskajú od príchodu osmičiek. Jediné čo zatiaľ nemá natívne je easy on top. Ale to tam dali do počtu. Toto je predsa stránka o Linuxe a z Windows tu nikomu nič nechýba.

      • RE: neviem, kam to pridať 18.09.2014 | 22:26
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ

        sorry za offtopic, ale najväčší problém osmičiek je v tom, že je tam to metro predvolene zapnuté. keby sa predvolene spúšťalo ikonou na ploche, hneď by bolo menej ľudí v šoku... a linuxákom, ktorí majú pre špecifické aplikácie aj windows, je myslím aj tak takmer jedno, či majú 7 alebo staré XP.

        • RE: neviem, kam to pridať 18.09.2014 | 23:35
          Avatar Andrej Lacho Debian, CentOS ...  Administrátor

          stano, ale to riesi win 8.1 aby sa to spustalo na plochu

          • RE: neviem, kam to pridať 19.09.2014 | 06:29
            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ

            mal som 8.1. spustí do tých dlaždíc a kto chce plochu, raz klikne. alebo sa to dá zmeniť niekde v nastaveniach. ale nie je to default.

            • RE: neviem, kam to pridať 19.09.2014 | 08:02
              Avatar Andrej Lacho Debian, CentOS ...  Administrátor

              Ja co som instaloval, resp. Updatoval na Win 8.1 u zakaznikov tak vzdy mi to hodilo na plochu a + tam pribudol kvazy start, vlastne len ikonka.

              • RE: neviem, kam to pridať 19.09.2014 | 11:21
                Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ

                aha, môže byť. u mňa (čistá inštalácia 8.1) sa to správalo inak. možno iný build alebo niečo podobné, neviem.

                • RE: neviem, kam to pridať 19.09.2014 | 11:34
                  Avatar Andrej Lacho Debian, CentOS ...  Administrátor

                  Je to mozne. Pokial to mas tak skus system update. Tie ich zaplaty aj tak prd vyriesia ale aspon mas dobry pocit :)

                  Vcera som kdesi cital ze 30. sept. vydaju Win 9 developer preview. Uz sa krizujem, chran nas boh