Mozzila Firefox minimalizovat

Sekcia: Konfigurácia 19.09.2014 | 16:15
Avatar JohnCenaWWE   Používateľ

ahojte mam lubuntu 14 na ocovom pc asi deti nieco stlacili,ked xcem minimalizovat mozzilu na listu hned ju zrusi a neostane mi nic co som tam mal musim odznova,ako sa to da vratit spat ked dam minimalizovat aby bola na liste?kde ma Mozzila slozky?skusil by som prekopirovat z druheho pc kde to mam ok

HP Compaq nx-6325 Mobile AMD Sempron(tm)Processor3500+ Memory 896MB Operating System Lubuntu 14.04'Trusty Tahr'+WinXP
    • RE: Mozzila Firefox minimalizovat 19.09.2014 | 16:33
      Avatar WlaSaTy   Návštevník

      Pokiaľ to robia všetky programy, nielen FF, tak je len zrušený applet v taskbare ktorý zobrazuje programy. Tie "neviditeľné" programy by sa mali objaviť pri prepínaní pomocou ALT+TAB, a daný aplet sa tam dá znova pridať. A finálne riešenie je nehať deckám iný účet, nech osztatním nerobia šarapatu.

    • RE: Mozzila Firefox minimalizovat 19.09.2014 | 17:00
      Avatar JohnCenaWWE   Používateľ

      to ALT+TAB pomohlo ale ako to dat aby to ostalo na liste ako predtym ked dam minimalizovat

      HP Compaq nx-6325 Mobile AMD Sempron(tm)Processor3500+ Memory 896MB Operating System Lubuntu 14.04'Trusty Tahr'+WinXP
      • RE: Mozzila Firefox minimalizovat 19.09.2014 | 17:52
        Avatar pablo   Návštevník

        Pravým tlačítkom myši klikni na prázdne miesto v paneli, potom zvoľ "Nastavenia panela" a v okne, ktoré sa Ti otvorí, klikni na kartu "Aplety v paneli", potom stlač tlačítko "Pridať" a z ponuky apletov vyber "Panel úloh (Zoznam okien)" a potvrď tlačítkom "Pridať"...

        Potom si nastav ten panel tak ako Ti vyhovuje, a to pomocou tlačítka "Upraviť"...

    • RE: Mozzila Firefox minimalizovat 19.09.2014 | 18:01
      Avatar JohnCenaWWE   Používateľ

      Parada uz to ide diki moc kamo

      HP Compaq nx-6325 Mobile AMD Sempron(tm)Processor3500+ Memory 896MB Operating System Lubuntu 14.04'Trusty Tahr'+WinXP