Neviete mi niekto pomôcť s tlačiarňou??? Please

Sekcia: Hardware a Drivery 21.10.2005 | 14:52
Avatar pablo_s Ubuntu 6.06 LTS - Dapper Drake  Používateľ
Stiahol som si najnovši Knoppix 4.0 a na moje počudovanie sa mi už da spustiť ovladacie centrum pre pridanie tlačiarne, čo sa mi v 3.9 nedalo. Bol som velmi rad, ale až pokiaľ som sa do neho dostal, potom sa predo mnou zobrazilo nastavenie usb portu a asi 14 možnosti, nevedel som, ktory vybrat, tak som vybral hned prvy, no nakoniec sa mi ziadna testovacia stranka nevytlacila, skusal som potom podobne aj všetky ostatne, no nic sa nevytlacilo. Ako zistim, do ktoreho je moja tlaciaren HP5150 zapojena, ak je problem v tom, alebo aky iny problem môže byť??? Dik velmi moc
    • Re: Neviete mi niekto pomôcť s tlačiarňou??? Pleas 21.10.2005 | 14:39
      Avatar Kernel Is On Fire   Používateľ
      Ked mas USB tlaciaren, skus vybrat USB#1, potom si musis zvolit driver. Ja to mam takto Description: Deskjet 656C Location: /usr/share/cups/model/HP-DeskJet_656C-hpijs Device URI: usb:/dev/usb/lp0 Ked spustis cupsd a natukas http://localhost:631, sa ti zobrazi konfiguracna stranka.
      • Re: Re: Neviete mi niekto pomôcť s tlačiarňou??? P 21.10.2005 | 14:50
        Avatar pablo_s Ubuntu 6.06 LTS - Dapper Drake  Používateľ
        vsetko som robil cez wizard, vybral som tiez lp0 cize ten prvy, no a po ukonceni mi netlaci nic, a v info sa nenachadza location ako u teba, je tam prazdne pole, ako viem co tam ma byt, ak vobec nieco????
        • Re: Re: Re: Neviete mi niekto pomôcť s tlačiarňou? 21.10.2005 | 14:52
          Avatar pablo_s Ubuntu 6.06 LTS - Dapper Drake  Používateľ
          Dik ti velmi moc, skopiroval som tvoje nastavenie a prepisal nazov tlaciarne, a uz to frci. Dik este raz