Úprava menu LOS

Sekcia: Ostatné 16.11.2015 | 23:00
Avatar www   Používateľ

Zdarec. Neviem či to tu už voľakedy bolo spomenuté, ale navrhujem aby horné menu Linuxos bolo zmenené a to v nasledovnom poradí: Správy-Články-Fórum-Blog-Wiki (prípadne môže byť doplnené aj o ďalšiu sekciu). Myslím, že to takto bude efektívnejšie. Ľavý stĺpec "Správy" by tak mohol slúžiť ako stručné info (alebo sa premenovať  napr. na Zaujímavosti). Snáď ma neukameňujete :)

    • RE: Úprava menu LOS 17.11.2015 | 18:39
      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor

      nejak mi unikol dovod/vyhoda tohto kroku :)

      • RE: Úprava menu LOS 18.11.2015 | 11:06
        Avatar www   Používateľ

        Škoda. Je to tam spomenuté. :)

        • RE: Úprava menu LOS 18.11.2015 | 11:36
          Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor

          Nevidím tam konkrétny ocakavany efekt :-)

          • RE: Úprava menu LOS 18.11.2015 | 14:39
            Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor

            Pise, ze to bude efektivnejsie (asi z hladiska Ux) - kazdopadne pridat do feedu spraviciek aj zobrazenie novych clankov by nemuselo byt zle. Minimalne v mojom pripade, pretoze clanky su zatial uverejnovane iba sporadicky, tak si novy clanok vsimnem niekedy az po tyzdni. Neviem ci je to tak iba u mna, alebo aj inych uzivatelov. 

            git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
            • RE: Úprava menu LOS 18.11.2015 | 14:39
              Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor

              Teda myslim ta nevsimavost :)

              git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
              • RE: Úprava menu LOS 18.11.2015 | 16:45
                Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor

                ta notifikacia sa momentalne riesi v tomto vlakne.

                • RE: Úprava menu LOS 19.11.2015 | 11:30
                  Avatar www   Používateľ

                  Zvýraznenie "správ, článkov" nič nerieši. Ide iba o kozmetickú úpravu (v zmysle "aha tu sme"). Zmena poradia vyrieši veľa. Nechcem, aby sa mi po zadaní linuxos.sk ako prvé zobrazovalo fórum. Alebo kliknutím na ikonu "Domov", kde sa zobrazí tiež "Fórum" ako prvé. Malo by to byť, tak ako som spomenul. Menu: Správy-Články-Fórum-Blog-Wiki (Wiki-Blog). Ale robte si, čo chcete. Bol to len môj názor a návrh.

                  • RE: Úprava menu LOS 19.11.2015 | 11:47
                    Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor

                    Rozumiem kam mieris a nie je to zly napad. Treba si vsak uvedomit, ze Linuxos je v prvom rade linuxove forum. Clanky, blogy a novinky su iba pridanou hodnotou. Momentalne nie su kapacity na to, aby sa z toho stal portal, ktoreho nosnou cinnostou je uverejnovanie clankov a novinek, cize nieco na sporob root, ci zive

                    git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
                  • RE: Úprava menu LOS 19.11.2015 | 12:06
                    Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor

                    Pôvodne to tak bolo, ale ako bolo spomenuté o komentár nižšie vzhľadom na to, že články vychádzajú sporadicky sa presunuli (myslím vtedy ešte na podnet Tomáša Srnku) dole aby bolo hneď viditeľné to, čo je najnavštevovanejšie.