Čo je s Edom

Sekcia: Komunita 11.04.2016 | 19:54
Avatar JurajHron   Návštevník

Nevieťe čo je s Edom, ako sa má a či ešte píše niekam inam ako kedysi písal sem také zaujímavé veci ? Dodoedo ak mǒžeš napíš dačo zajímavé do blogu, Nedaj sa odradiť tými demogratmi čo ti zakázali písať do správ. Tak hádam ešte dáš niečo zajímavé.ČAU

    • RE: Čo je s Edom 11.04.2016 | 19:57
      Avatar Andrej Lacho Debian, CentOS ...  Administrátor

      Edovi nikto nic nezakazal a pokial si dobre pamatam tak sam sa odmlcal s tym ze chcel odobrat aj prava spravickara.

    • RE: Čo je s Edom 11.04.2016 | 20:11
      Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor

      Tu je posledná diskusia, do ktorej sa zapojil.

    • RE: Čo je s Edom 14.04.2016 | 21:31
      Avatar xexo   Návštevník

      co ja viem tak dodoedo je vazne chory. zo zaciatku mal ale tazke srdce na ludi ktori ho tu odpisali a ked chces tak si vyhladaj v historii ako ho anti-bolsevik borg zrazu vyhodil z administrovania spraviciek lebo sa tam tlacil ten had LUcoRP. cele mi to pripada ako dohodnute niekym inym a mozno aj viem kym. alebo to ber aj tak ze dodoedo nevyhovoval tymto pajacom. fuck`g ! toto bolo dlh0* text. ja verim ze sa uzdravi a takto ho pozdravujem.

      7541130aj

      • RE: Čo je s Edom 14.04.2016 | 22:04
        Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor

        od teba to je iba pochvala ty chuj nacisticky

        git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
        • RE: Čo je s Edom 14.04.2016 | 22:20
          Avatar jaja   Návštevník

          Drz hubu ty had! Edove spravi mali uroven a prinasali mnohe zaujimave informacie aj z politiky o ktorich zapredane media na slovensku mlcia. Ti vies pisat iba o nezaujimavich blbostiach. Keby si do neho neskakal tak by spravi aj za nieco stali. Nic nevies a nevyznas sa v tom co pises. Mali by ti zakazat prispievat na tento portal kym ho neznicis uplne.

          • RE: Čo je s Edom 15.04.2016 | 00:51
            Avatar borg Fedora  Administrátor

            ty nebudes nejako inteligetny...

      • RE: Čo je s Edom 14.04.2016 | 23:17
        Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

        Edovi som napísal, neozval sa, je to už pár dní.

        Osobne nechcem nikoho ponižovať, ani povyšovať, ale za Edov odchod určite nemôže LUcoRP, ani Borg. To že tu boli rozpory je normálne ako v rodine. Proste sa tu rozpútala hádka a niekto sa pridal tam a niekto tam.

        Osobne som s veľkou časťou aj neadminov v kontakte mimo fórum, tak viem akí sú mimo tieto hádky. Viem že aj Edo je veľmi priateľský človek a dúfam že je v poriadku, len na nás kašle :)

        Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
      • RE: Čo je s Edom 15.04.2016 | 00:48
        Avatar borg Fedora  Administrátor
        • Príspevok bol vymazaný.
    • RE: Čo je s Edom 18.04.2016 | 14:26
      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

      Tak Dodoedo mi práve odpovedal, mám vás všetkých LinuxOSákov pozdravovať, dáva sa dokopy po návrate z nemocnice.

      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org