vystup photorecu

Sekcia: Aplikácie & Desktop 07.05.2016 | 10:56
Avatar belmondo   Návštevník

Caute vsetci,

Ocenim kazdu radu, ktora mi pomoze v rieseni mojho problemu. Zachranoval som data z hdd a medzi inymi boli aj filmy. Film ma napr. 1.5 GB a v prehravaci Videos ukazuje 2:24 min. Da sa z tohto suboru nejakym sposobom urobit cely film, za predpokladu, ze ta velkost je velkostou celeho filmu ?

    • RE: vystup photorecu 07.05.2016 | 10:58
      Avatar belmondo   Návštevník

      zabudol som povedat jedna sa o avi mp4 mkv subory.

      • RE: vystup photorecu 07.05.2016 | 12:16
        Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

        Čo bolo prepísané je nenávratne preč.

        Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
        • RE: vystup photorecu 07.05.2016 | 12:31
          Avatar belmondo   Návštevník

          mozno sa nerozumieme: existuje program alebo postup ako dostat z toho 1.5.GB, ktory hlasi vo videoprehravaci nejaky maly cas, cely film ? Napr. mpeg ma tusim snimky I, P , a co ked su iba poprehadzovane ?

          Dalsia vec na ktoru som si spomenul, a trochu ma aj zarazila, je ze pri avi suboroch som v properties videl container : avi; codec : mpeg4 . A pri avi suboroch mi ich volakedy nechcelo prehrat koli indexacii. Cize suma sumarum, da sa subor "rozobrat" a opravit, aby fungoval ako cely film ?

          • RE: vystup photorecu 07.05.2016 | 15:43
            Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

            Skús Avidemux, alebo VLC.

            Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
    • RE: vystup photorecu 07.05.2016 | 20:03
      Avatar Michal Gregorík Xubuntu 18.04  Používateľ

      Treba skúsiť použiť VLC. Ak je len poškodený index, VLC si ho vytvorí. Viackrát ma práve VLC zachránilo.

      ASUS x550vb, Xubuntu 18.04
    • RE: vystup photorecu 08.05.2016 | 13:01
      Avatar WlaSaTy   Návštevník

      Ten index môžeš rebuildnúť aj cez mencoder -oac copy -ovc copy vstup.avi -o výstup.avi. Ak toho máš viac, tak si vieś vytvoriť dávku a nemusíš to preklikávať po jednom.