niekto kto ma skúsenosti z kali linux

Sekcia: Ostatné 18.05.2016 | 10:10
Avatar nithilin   Používateľ

Hľadám niekoho kto má skúsenosti z kali linux 2.0 potreboval by som par rád ohladom nastavenia internetu.

    • RE: niekto kto ma skúsenosti z kali linux 18.05.2016 | 10:14
      Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ

      mozno by stacilo popisat aky mas problem, co ti nefunguje, respektive co chces dosiahnut a  poradil by aj niekto kto nepouziva kali denne

      ja osobne som pri kali nemal ziadne problemy s nastavaniami siete, vsetko fungovalo automaticky

      Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
      • RE: niekto kto ma skúsenosti z kali linux 18.05.2016 | 10:21
        Avatar nithilin   Používateľ

        mne konkretne nejde se-toolkit ked vytvorim fishing stranku a prihlasim sa do nej na mojej domacej lan sieti tak to ide vsetko ako má. Problem je ze ked to iste spravim ale z verejnou adresou stranku nacita ale ked sa sprihasim harwester mi neulozi heslo mam presmerovany port cez dmz ale aj tak to nejde neviem si stym dat rady za kazdu odpoved Dakuje

        • RE: niekto kto ma skúsenosti z kali linux 19.05.2016 | 00:56
          Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

          Neuloží ti ho v prehliadači?

          Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
          • RE: niekto kto ma skúsenosti z kali linux 22.05.2016 | 18:41
            Avatar nithilin   Používateľ

            už to ide po preinstalovani kali linux na novsiu verziu aj tak dakujem :D

            • RE: niekto kto ma skúsenosti z kali linux 22.05.2016 | 19:51
              Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

              Tak nám prezraď kde bola chyba, možno tým niekomu pomôžeš.

              Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
              • RE: niekto kto ma skúsenosti z kali linux 22.05.2016 | 21:43
                Avatar nithilin   Používateľ

                ani neviem presne pouzival som kali linux 2.0 sana a na irc mi poradili aby som presiel na kali linux 2016.1 tak som to spravil skusil som to a funguje to tak ako ma :D