OZ Nadej a Zivot konci

Sekcia: Komunita 23.07.2016 | 19:59
Avatar feKete   Návštevník

Obcianske zdruzenie Nadej a Zivot zalozene Jozefom Bakosom ukoncuje svoju cinnost. Jozej Bakos je znama osobnost slovenskeho internetu a slovenskej FOSS komunity. Ma za sebou take projekty ako napr. raspi.sk, WAPE, jbOS, apod.

    • RE: OZ Nadej a Zivot konci 23.07.2016 | 22:05
      Avatar borg Fedora  Administrátor

      rofl, ze znama osobnost

      • RE: OZ Nadej a Zivot konci 23.07.2016 | 22:42
        Avatar WlaSaTy   Návštevník

        Nekŕm ho. Zas sa stavil, že tu vyvolá hádku. A pokiaľ tu bude viac takýchto _pozorných_ komentárov, tak sa mu to zas podarí.

        • RE: OZ Nadej a Zivot konci 24.07.2016 | 03:30
          Avatar feKete   Návštevník

          Som rad ze krystalova gula je uz doma, Peter. Prezradis aj skym a o co som sa stavil? Alebo zas len tak dristas, ako vzdy? Dufam ze admini si vsimnu pod koho reakciou tu ta "hadka" vznika. Skoda ze ti uz davno neukazali "kde su dvere", portal sa dal mozno este zachranit.

          • RE: OZ Nadej a Zivot konci 24.07.2016 | 09:14
            Avatar WlaSaTy   Návštevník

            Ahoj Jozef, neviem o akom Petrovi to hovoríš, ale musíte si byť veľmi blízky. Možno mu to môžeš povedať na budúci víkend. Ak si myslíš že tvoju lásku opätuje, tak ho choď pozrieť na pride. A ak nie, tak si tam nájdeš niekoho iného.

            Mimochodom, takýchto koncov si oznamoval už veľa, a vždy si v nich len rozdúchaval hádky. Tak ako teraz, keď dôvodom zrušenia pomoci nevládnym je to, že nevládny nemôžu ani počať potomkov prirodzenou cestou, a ani ich obriadiť a vychovať. Teda nevládny ľudia ktorým si pomáhal narúšajú definíciu tradičnej rodiny.

            Prajem veľa zdaru v budúcom živote, a veľa úspechov. V tomto si ich už mal dosť.

            • RE: OZ Nadej a Zivot konci 24.07.2016 | 17:47
              Avatar feKete   Návštevník

              Myslim ze dobre vies ze hovorim o tebe, Peter. S Jozefom si vedla. Zvysok tvojho prispevku je tak infantilny ze nan nebudem obsirnejsie reagovat.

              • RE: OZ Nadej a Zivot konci 24.07.2016 | 19:19
                Avatar WlaSaTy   Návštevník

                Neviem o akom Petrovi hovoríš, a je mi to aj jedno. Ale môžeš sa kľudne o tom vyrozprávať. Niečo ťa musí strašne trápiť, a hrýzť.

                • RE: OZ Nadej a Zivot konci 25.07.2016 | 23:18
                  Avatar feKete   Návštevník

                  Peter, musim uznat ze zapieranie posobi ovela uveritelnejsie ako "hystericke buchanie pestickou do stola" ked ta Petrom nazval Dodoedo. Obavam sa ale ze ludi co ta poznaju aj tak nepresvedcis.

                • RE: OZ Nadej a Zivot konci 25.07.2016 | 23:35
                  Avatar golem   Návštevník

                  golis

                  Nerob z ludi debilov.

                  • RE: OZ Nadej a Zivot konci 26.07.2016 | 06:52
                    Avatar WlaSaTy   Návštevník

                    Takže kruh sa nám uzatvára. Samá lama sa tu zastáva Jozefa, a núka mu nejakého Golisa. Veď mu zavolaj, a dohodni sa na túto sobotu keď ťa tak priťahuje.

                    A zrovna z teba toho debila robiť nemusí nik. Ty to zvládneš aj sám.

                    • RE: OZ Nadej a Zivot konci 26.07.2016 | 08:55
                      Avatar samalama   Návštevník

                      uz na teba neragujem, ale teraz musim. neprideluj mi anonymitu nejakych anonymov na nete.

                      btw styl pisania, vystupovanie, gramaticke chyby... takze fakt nerob z tych ludi debilov...

                      • RE: OZ Nadej a Zivot konci 26.07.2016 | 16:16
                        Avatar WlaSaTy   Návštevník

                        Same2you. A nezabudni si na budúce zmeniť IPčku a spôsob vyjadrovania aby si nebol taký nápadný.

                        • RE: OZ Nadej a Zivot konci 28.07.2016 | 00:45
                          Avatar samalama   Návštevník

                          mas pristup k logom servera? (tak urcite :D)

                          • RE: OZ Nadej a Zivot konci 28.07.2016 | 12:27
                            Avatar WlaSaTy   Návštevník

                            Avatar. Ale vidím, že si zas nedokázal dodržať tvoje slová.

      • RE: OZ Nadej a Zivot konci 23.07.2016 | 23:46
        Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

        Tak ak by mal niekto záujem o doplnenie Exotopedie, môže tu.

        Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
    • RE: OZ Nadej a Zivot konci 24.07.2016 | 09:47
      Avatar Adam MintPPC, Void Linux PPC(PowerPC), MXLinux(Intel)  Používateľ

      To je autor tohto článku ktorého časť je v príspevku? http://linuxos.sk/clanok/ms-windows-uzivate-linuxove-programy/#link_242514 škoda, že nie je v archive.org chcel som sa pobaviť

    • RE: OZ Nadej a Zivot konci 25.07.2016 | 15:00
      Avatar Slavomír Ubuntu 23.10  Používateľ

      Tak pán Jozef Bakoš bude zrejme nejaký náboženský fundamentalista, keď mu homoši tak veľmi vadia :D

      • RE: OZ Nadej a Zivot konci 26.07.2016 | 10:03
        Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor

        Pan Bakos bude skor latentny homosexual, ktory zo strachu z vlastnej sexualnej orientacie citi potrebu zakazovat plosne to, co zakazuje sam sebe. Nedokazem si predstavit co ine, nez psychicke problemy spojene s nevyrovnanostou zo svojho bytia, by ho mohlo viest k tomu, aby ukoncil projekt vdaka ktoremu sa z neho stala slovenska internetova celebrita a masovo vyhladavany odbornik uznavany vsetkymi mediami a ostatnymi odbornikmi z oblasti IT bez vynimky.

        git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
        • RE: OZ Nadej a Zivot konci 26.07.2016 | 11:45
          Avatar Slavomír Ubuntu 23.10  Používateľ

          Diki za vysvetlenie, lebo ja osobne som počul to meno prvý krát. Asi máš pravdu.

          Smutné čo sa s ním stalo: to sú už príznaky nejakej duševnej poruchy a odborná pomoc je nevyhnutná, aby s takým podivným odôvodnením zrušil celý web. Môže mať nejakú schizofréniu alebo depresie.

           

          A veľmi pravdepodobná verzia je aj to že sa stal členom nejakej fundamentalistickej kresťanskej sekty a tam mu vymyli mozog. Žiaľ aj oficiálne pod katolícku cirkev patria kresťanské spoločenstvá (napr. Koinónia Ján Krstiteľ), ktoré sa od plnohodnotných siekt nijak nelíšia. Smutné, že to štát toleruje.

          • RE: OZ Nadej a Zivot konci 26.07.2016 | 23:41
            Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor

            Z mojej strany islo o hyperbolu spojenu so sarkazmom. Nemal si o nom odkial pocut. Jeho znamost a vyznam v IT komunite je priblizne rovnaky ako napr. v mojom pripade, cize ziadna cela nic :) Zaujimave je skor to, ze teraz je cas pridelovania grantov a cistou nahodou sa zrovna teraz tento príslusnik rozhodol ukoncit svoju cinnost. Mozno to nema spolu nic spolocne, ale inak nevidim dovod otvarat temu ktora je mrtva uz niekolko mesiacov (propagacia svojej strany/kandidata cez konzervativne strasenie stratou zabehnutych kolaji a tisic krat preprave temy)

            git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
    • RE: OZ Nadej a Zivot konci 28.07.2016 | 12:58
      Avatar distefano wattOS, Xubuntu minimal,  Používateľ

      Ok pani, tu Nadej a Zivot uz by ste mohli nechat dozit. Dakujem pekne.