Uverejnovanie prispevkov

Sekcia: Komunita 09.08.2016 | 15:52
Avatar Andrej Lacho Debian, CentOS ...  Administrátor

Jedna vec by ma zaujimala. Preco mame twitter??

Ked postneme odkaz na twitter ktory smeruje na facebook. Ja ako stastny nevlastnik fb account sa tam nedostanem a tym padom aj keby som sledoval linuxos twitter tak vlastne nesledujem.

    • RE: Uverejnovanie prispevkov 09.08.2016 | 17:29
      Avatar WlaSaTy   Návštevník

      To si na tom lepšie ako ja. Ja nemám napríklad ani twitter, pokec, google+, pinterest, ... Ale každopádne sa divím že ten twitter funguje keďže link z ľavej skupiny ikoniek mi hlási problém s resolvingom.

      • RE: Uverejnovanie prispevkov 10.08.2016 | 20:58
        Avatar WlaSaTy   Návštevník

        No, tak ten pôvodný odkaz na twitter čo išiel cez www.twittags.info je už teda opravený. Danú adresu www.twittags.info mi neresolvoval OpenDNS aani GoogleDNS. Resolvoval mi to až DNS pre LEVEL3.NET. Asi bol na to dôvod.

    • RE: Uverejnovanie prispevkov 09.08.2016 | 18:20
      Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor

      Zistím čo s tým vieme urobiť.

    • RE: Uverejnovanie prispevkov 10.08.2016 | 10:03
      Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor

      Na Twittri sa standardne zobrazuju vsetky spravy aj s prelinkovanim na portal. Jedine co sa zobrazuje s prelinkovanim na facebook su obrazky. Je to kvoli tomu, ze twitter mame zaveseny ako automaticky feed z facebooku a ocividne tuto vec nemaju dobre osetrenu. Facebook zaciatkom tohto roku zabranil nahladu stranok neprihlasenym uzivatelom a v krachujucom twittri tuto zmenu asi nema kto riesit.

      git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
      • RE: Uverejnovanie prispevkov 10.08.2016 | 12:14
        Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor

        Zaujímavé, že facebook nezablokoval staré stránky. Ja na fb chodím takmer výhradne neprihlásený s user css ktoré skrýva tie popupy že sa mám prihlásiť.

        • RE: Uverejnovanie prispevkov 10.08.2016 | 13:15
          Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor

          Zle som sa vyjadril, facebook zabranil nahladu postov zo stranok. Takze fanpage ti zobrazi, ale na popup s postom ti hodi to, co vidi OP.

          Cize vidis aj nasu linuxos stranku neprihlaseny, ale na jednotlive posty sa neprekliknes. Bohuzial sme odkazani na to, kym si to v twitteri v ich konektore neopravia.

          git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
    • RE: Uverejnovanie prispevkov 11.08.2016 | 19:35
      Avatar Slavomír Ubuntu 23.10  Používateľ

      Andrej ten link na ktorý maš printscreen, by ti nešiel ani s prihlásením na Facebookovi účet - mám s tým trochu skúsenosti

      • RE: Uverejnovanie prispevkov 15.08.2016 | 11:38
        Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor

        Uvadzane linky po prihlaseni na FB funguju. Tvoje skusenosti su zalozene na chybnych predpokladoch. Znova.

        git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
        • RE: Uverejnovanie prispevkov 15.08.2016 | 12:38
          Avatar Slavomír Ubuntu 23.10  Používateľ

          Tentokrát si sa pomýlil určite ty. Ja nemám registráciu na FB, ale FB stránky navštevuje veľmi často, takže mám s tým bohaté skúsenosti. Viem o čom hovorím

          • RE: Uverejnovanie prispevkov 15.08.2016 | 13:12
            Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor

            Casto si sadnem do odstaveneho vrtulnika, aj ked som ho nikdy nepilotoval a ani v nom neletel. Prave preto som expert na zvladnutie turbulencii a mam s nimi bohate skusenosti a viem o com hovorim. Dunning-Kruger jak vysity.

            git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
          • RE: Uverejnovanie prispevkov 16.08.2016 | 11:46
            Avatar WlaSaTy   Návštevník

            Ale, nehádajte sa. Niečo podobné som riešil s jedným kultúrnym klubom. Nemali označené príspevky, eventy (a podobne) ako "PUBLIC", a tak sa to zobrazovalo len registrovaným fanúšikom. Ostatným bol prístup k zoznamu kultúrnych podujatí a galérii zamietnutý ako stalkerom. Nepredpokladám, že by LinuxOS.sk urobil podobnú chybu.

            • RE: Uverejnovanie prispevkov 17.08.2016 | 09:06
              Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor

              Nie. Ako som napisal predtym chyba je v implementacii konektoru na strane twittru, cize je to uplne mimo moju kontrolu. Ak sa chce ktokolvek obetovat a manualne pridavat prispevky na twitter kvoli tym 3-4 obrazkom mesacne, tak mu v tom samozrejme branit nebudem. Mne tych par hodin mesacne za tych 7 uzivatelov nestoji. Ked nechcu byt na FB, vzdy su prispevky uverejnovane aj na Google+, alebo priamo tu na webe. Navyse odkazy na spravicky funguju aj na twittri, jediny problem ktory je, su tie obrazky ktore nam ale na Fb zvacsuju fanbase, takze ich urcite kvoli twittru neprestanem pouzivat.

              git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
              • RE: Uverejnovanie prispevkov 17.08.2016 | 10:43
                Avatar WlaSaTy   Návštevník

                Preto som spomínal, že nepredpokladám že by ste urobili podobnú chybu. Na FB a G+ sú tie náhľady viditeľné aj bez prihlásenia. Z pohľadu užívateľa je jedno kde je roztrhnuté prepojenie. Z pohľadu správcu nie je jedno kde sa človek prioritne zamerá. Žiaľ, už dlhšiu dobu neprogramujem, takže nemôžem pomôcť.