downloading

Sekcia: Aplikácie & Desktop 30.10.2005 | 16:44
marfo   Návštevník
neviete kde mozem stiahnut mozillu 1.7.12 a firefox 1.0.7 v debbalicku????
    • Re: downloading 28.10.2005 | 19:56
      marfo   Návštevník
      neviem to najst
      • Re: Re: downloading 28.10.2005 | 20:02
        Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
        Skus do Vyhľadávania balíkov napisat mozilla-firefox a vybrat .deb :).
        Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
        • Re: Re: Re: downloading 28.10.2005 | 20:37
          marfo   Návštevník
          to som uz skusal
    • Re: downloading 28.10.2005 | 20:30
      limbi   Návštevník
      bodlo by, ak by si nam posepkal, ake distro pouzivas, mozno by bolo riesenie jednoduchsie. kedze neviem, tak som ti firefoxa vygooglil, mozilku si vygugli ty, budes mat potom pocit dobre odvedenej roboty. mala rada: do googla som zadal string "debian firefox download" a preklikal som sa az sem, vyber daky server a tahaj: http://packages.debian.org/cgi-bin/download.pl?arch=i386&file=pool%2Fmain%2Fm%2Fmozilla-firefox%2Fmozilla-firefox_1.0.7-1_i386.deb&md5sum=58ee968470426918084e2240273cfcd2&arch=i386&type=main
    • Re: downloading 28.10.2005 | 21:36
      marfo   Návštevník
      hallo prosim o radu este som nespravil vsetko co som chcel mozillu som nenasiel
      • Re: Re: downloading 28.10.2005 | 23:18
        mlp   Návštevník
        a musi to byt deb balicek?instalaator je taky v poho ne? http://www.mozilla.org/products/mozilla1.x/
      • Re: Re: downloading 28.10.2005 | 23:19
        limbi   Návštevník
        ty si necital moj prispevok a ako to mas hladat? do googla daj ten string, co som zadal ja, len namiesto firefox napis mozilla. je to hned v prvom odkaze. toto by zvladol kazdy polointeligentny a viac clovek. kde sa zaradis ty? ak sa ti to nepodari, potom mam pre teba len jednu radu, ktora je zaroven ponaucenim: konzola: su tvoje heslo rm -rf / a sa ti otvoria oci a mozno aj usta. potom daj vediet, ako si dopadol. ma to zaujima. nezabudni, to s tym rm -rf / sprav jedine, ak si tu mozillku podla mojich rad nenasiel, inak na to zabudni. niektori ludia si podla mna zasluzia tvrdo dopadnut, aby sa postavili pevne na nohy. mas to vo vlastnych rukach
        • Re: Re: Re: downloading 29.10.2005 | 11:32
          marfo   Návštevník
          pozrel co tie argumenty zamenaju prikazom man rm a usta sa mi otvorili fakt dobre :):):):)>>
          • Re: Re: Re: Re: downloading 29.10.2005 | 12:35
            limbi   Návštevník
            chvalabohu, nie si uplny tlk, na druhej strane, pokazil si srandu :D. mozillu si uz nasiel?
            • Re: Re: Re: Re: Re: downloading 29.10.2005 | 13:39
              marfo   Návštevník
              ja chci najst mozillu a firefox in deb lebo ked to stiahnem z www.mozilla.sk tak mam tar ktory sa da instalovat ze rozpakujem tar ... a potom cd ... a potom ./mozilla-installer a ked firefox tak ./firefox-installer ono sa mi nainstaluje ale ked to chcem normalne spustit z konsoli tak ked napisem mozilla alebo ./mozilla tak isto pri firefoxe ako pisu na www.mozilla.sk nic sa nestane a ked chcem to otvorit musim pomocou cd ... sa dostat do adresara a tam sh mozilla alebo firefox az v tedy sa mi to otvori a ked to chcem otvorit v k starte tak to tam nieje a ten pohondiaty instalator sa hra ze to nainstaloval ale on to len configuroval a vztvoril tam adresar a rmp to instalovat nechcem sem kvoli inym dovodom PROSIM pomozte mi ratujte ma marfo
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: downloading 29.10.2005 | 13:41
                marfo   Návštevník
                nie www.mozilla.sk ale www.mozilla.org marfo
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: downloading 29.10.2005 | 14:03
                Avatar Ondrej Hučko Kubuntu  Používateľ
                Veď si urobte symbolický odkaz na ten spustiteľný súbor a dajte ho do /usr/bin/.
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: downloading 29.10.2005 | 15:03
                limbi   Návštevník
                o mein lieber gott, ty nemas este ani firefoxa? ved som ti dal presny odkaz, uz len skopirovat do vyhladavaca, vybrat hocijaky server a tahat. potom podla mojich rad vygooglit mozillu, stiahnut a nainstalovat
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: downloading 29.10.2005 | 15:53
                  marfo   Návštevník
                  ked som ho stiaho a puzil instalator napsal eror potom prikaz dpkg -i tiez nastala ta ista chyba potom prikaz apt-get install a znovu zagooglil som a mozillu som taku nasiel ale neviem kde ale inak ako si pisal
                  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: downloading 29.10.2005 | 22:00
                    limbi   Návštevník
                    este keby si tak napisal, aku chybu to vypisuje, tak by ti niekto snad mohol pomoct. stale neviem, ani ake distro pouzivas, to po dalsie. a nakoniec, predpokladam, ze nevies pridavat zdroje tak, aby ti apt-get dokazal instalovat z lokalnych zdrojov, takze naco si ho pouzil, to mi ostava zahadou. 1.do googlu zadaj "debian mozilla download" 2.klikni na prvy odkaz 3.v tabulke pod Download mozilla najdi i386 a klikni na to 4.vyber si hocijaky debilny server z tych, co sa ti ukazu a klikni nanho a daj ulozit
                    • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: downloading 30.10.2005 | 16:41
                      marfo   Návštevník
                      nahadaj sa so mnou vies co ja viem co tie prikazy znamenaju a viem to vyhladat a stiahnut a vsetko uz som spravil len tu mozillu uz si nespominam kde som stiahol a nechcem hocijaku chcem 1.7.12 ja mam mozillu 1.7.2-4 tak tu domna neryp tvoje rady absolutne nepotrebujem pouzivam asi tak 6 distribucii rozdielnych tak uz nehubuj do mna ako by som linux videl 1. krat mam skusenoti zo starsimi a z novsimi tak prestan dobre??? ":)))))":)))))":)))))":)))))