neviem stiahnut velke DVD iso

Sekcia: Aplikácie & Desktop 02.11.2005 | 13:32
Avatar balki2   Používateľ
Mam Windows. Neviem stiahnut cez Total Commander DVD iso Debiana o velkosti 4 686 706 688 bytov, pretoze mi pri 4,2 GB vyhlasi chybu disk je pravdepodobne plny. Lenze disk plny nemam, mam volnych 10 GB. Skusil som to na druhom PC, ta ista chyba. Skusil som stiahnut Mandrake Linux, to iste. Skusil som to stahovat v Linuxe cez MC, tam mi napisalo ze nepodporuje subory vacsie ako 4,2 GB. V com je chyba? Ako sa da stiahnut taky velky subor, ked sa neda stiahnut? :) Help me, chcem noveho 2 DVDckoveho Debiana 31r0a... :)
    • Re: neviem stiahnut velke DVD iso 01.11.2005 | 10:14
      Avatar Jozko Mrkvicka Matejovie Gentoo  Používateľ
      chyba bude asi vo filesysteme ktory pouzvivas lebo nepodporuje velke subory.Pri windows asi pouzivas fat32 a ten viac ako 4GB subory nepodpruje a pri linuxe neviem alebo skor nechapem naspis aky tam pouzivas filesystem
      A computer is like air conditioning: it becomes useless when you open windows.
      • Re: Re: neviem stiahnut velke DVD iso 01.11.2005 | 10:27
        Avatar balki2   Používateľ
        windows mi bezi na fat32, stahujem to z ftpcka.. V linuxe neviem aky filesystem to bol, pretoze som to skusal u kamosa... takze problem je s tou fatkou... nuz zrobime NTFS...
    • Re: neviem stiahnut velke DVD iso 01.11.2005 | 10:16
      peter golispeter golis   Návštevník
      ahoj, nepises sice aku mas verziu total commandera a midnight commandera, aky mas suborovy system (ntfs/fat/fat32) na danom disku, akym sposobom a odkial to stahujes (http/ftp)... bez tychto informacii sa daju poradit iba dve veci: 1) kup si to uz vypalene na dvd 2) stiahni si nejaku live distro ktora taketo obmedzenia nema.
      • Re: Re: neviem stiahnut velke DVD iso 01.11.2005 | 10:28
        Avatar balki2   Používateľ
        a este som zabudol verzia Total Commandera je 6.03.. MCcka neviem..
        • Re: Re: Re: neviem stiahnut velke DVD iso 01.11.2005 | 12:56
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          total commander mozes skusit novy je uz 6.53 si myslim a instalacia ti moc nezaberie :) ja som to stiahol bez problemov cez operu - stahovalo mi dvd mandrake (2,1GB teda polku DVD) asi 3 hodiny - ale stiahol som to z internetu z adresy www.linuxiso.org
          • Re: Re: Re: Re: neviem stiahnut velke DVD iso 01.11.2005 | 13:29
            Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
            2,1GB sa da stiahnut bez problemov aj na FAT32. Lenze ked som ja tahal Debian 3.1r0, ktory mal cez 4 GB na Fat32 tak to pri 3,9GB padlo s nejakou divnou hlaskou. Potom mi kamarat povedal, ze Fat32 nepodporuje subory vacsie ako 4GB. Nakoniec mi to stiahol kamos co mal linux ;).
            Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
            • Re: Re: Re: Re: Re: neviem stiahnut velke DVD iso 01.11.2005 | 18:56
              amater   Návštevník
              GO!-zilla download akcelerator....
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: neviem stiahnut velke DVD 01.11.2005 | 19:02
                peter golis   Návštevník
                wget, ale ten nie je spyware a funguje pod vsetkymi znamymi operacnymi systemami
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: neviem stiahnut velke 01.11.2005 | 20:26
                  wget   Návštevník
                  wget 1.10 a novejsi v linuxu neni problem , s kget-em nemam dobre zkusenosti... kgetem max. cd velikost, dvd ne , proste mi tahal nad 1giga opet vsechno znova (nevim , jak je na tom kget ted)
            • Re: Re: Re: Re: Re: neviem stiahnut velke DVD iso 02.11.2005 | 11:12
              Avatar titanik mint  Používateľ
              fat32 nepodporuje subory vecsie ako 2GB :(
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: neviem stiahnut velke DVD 02.11.2005 | 11:56
                fixinko   Návštevník
                ak ma pamet neklame, tak FAT32 zvlada do 4GB na fajl... s viac ma problemy...
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: neviem stiahnut velke 02.11.2005 | 13:32
                  Avatar titanik mint  Používateľ
                  sorry, ano je to 4GB