Instalacia hry ArmyOPS

Sekcia: Aplikácie & Desktop 03.11.2005 | 18:59
Vlado   Návštevník
Dobry den. Mozno pre niekoho banalna vec ale pre mna ked ze som zaciaocnik v Linuxe zatial neuspesna je instalacia hry Army OPS 250 ktoru som si len vcera stiahol. Moze mi niekto poradit ako to nainstalujem. Ma to priponu .run Moj Linux Suse 10.0. Skusal som iba ./ar.. v konzole ale nic - prístup odmietnutý. Dakujem za pomoc.
    • Re: Instalacia hry ArmyOPS 03.11.2005 | 09:17
      f0f0   Návštevník
      skus ako root sh ./nazovsuboru.run
      • Re: Re: Instalacia hry ArmyOPS 03.11.2005 | 10:11
        Avatar Martin Beastie  Používateľ
        tak tak ti pojde..
        <br/> <br/>
    • Re: Instalacia hry ArmyOPS 03.11.2005 | 15:58
      d   Návštevník
      instalacia je velmi jednoducha. konzolka su root password cd .../ArmyOPS sh armyops.run a potom dojde ku kontrole balicka (trva pomerne dlho) na mojom Athlone 1,4Ghz take 2 minutky potom instalacia formou ein instalu (t.j. next, next, yes...atd) a mas to
      • Re: Re: Instalacia hry ArmyOPS 03.11.2005 | 16:08
        d   Návštevník
        ERRATA: nie je to ein install, ale win install :-)
        • Re: Re: Re: Instalacia hry ArmyOPS 03.11.2005 | 18:01
          Vlado   Návštevník
          Dakujem vsetkym za pomoc to som uz nainstaloval aj spustil. Len problem je v tom, ze sa mi zobrazi uvodne logo hry a cierna obrazovka a nic. Zamrzne to. Skusal som aj instalovat VGA ale mam Ati 9250 a ovladace ktore sa nainstalovali ju detekuju ako 9200. Neviem ci v tom nebude problem. Ale to uz vyskusam asi sam. Dakujem za pomoc.
          • Re: Re: Re: Re: Instalacia hry ArmyOPS 03.11.2005 | 18:59
            d   Návštevník
            daj to "spustit v terminaly" a okopiruj co ti to vyhodi, mozno zistime kde je kuťa zakopana :-) P.S: dufam ze mas ovladace spravne nainstalovane? a 3D Akceleraciu povolenu...