Openoffice2

Sekcia: Aplikácie & Desktop 12.12.2005 | 21:54
Cimo   Návštevník
DObry den mam nasledovny probôem,,,,, pouzivam Ubuntu 5,04 a ked instaluje open office cez PACKAGE MANAGERA tak sa mi tam nastavi automaticky anglictina a tu ja nechcem nemozte mi prosim poradit, ze kde je presny navod na slovensku instalaciu, pre debian, alebo mi prosim poradte ako tam tu slovencinu dohodim? Este mam jednu otazku,,,, ked sa mi podari nahodit do Openoffice 2 slovecncinu tak mozem potom s kludnym svedomim vymazat OO1,1????? Mne ide o to ci to dokaze citat vsetky dokumenty, ktore podporovala 1,1 Dakujem vopred za odpovede
    • Re: Openoffice2 20.11.2005 | 14:57
      mix   Návštevník
      ak sa ti nainstaluje open office v anglictine tak doinstaluj este slovencinu do toho (openoffice.org2-l10n-sk) , novsia verzia urcite zvladne otvorit viac dokumentov ako stara ,ak budes potrebovat spell-checker pre slovencinu tak hladaj myspell-sk v tejto diskusii uz to tu bolo.
      • Re: Re: Openoffice2 20.11.2005 | 15:25
        matus   Návštevník
        Diki uz som to spravil,,, ale ide tu o mensi problem,,, ja mam pocitac nastaveny, a ked sa prihlasim na moje konto tak vsetko frci v pohodicke, ale, ked sa prihlasi moja mamka tak jej Office neopravuje slovencinu ako sa to da spravit???
        • Re: Re: Re: Openoffice2 20.11.2005 | 15:26
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          a si si isty ze potrebujes mat viac uctov? BTW tvoja mamina vie v linuxe?
          • Re: Re: Re: Re: Openoffice2 20.11.2005 | 15:30
            Matus   Návštevník
            MOja mamka ma svoj ucet a ma na ploche ikonku Wordu aby si to iba zapla a mohla pisat, ma tam uz vsetko ponastavovane okrem tej slovenciny,,, hej hej mamke som len ukazal kam ma klikat, a uz jej to ide ked nieco potrebuje doisntalovat, abo potrebuje nejaky program tak to robim ja,,,,,,,,,,,,,, P.S. : ona si nevedela pozriet mail ani vo Windowse =)
            • Re: Re: Re: Re: Re: Openoffice2 20.11.2005 | 20:01
              snek   Návštevník
              zapni tu kontrolu rucne v nastaveni openoffice
            • Re: Re: Re: Re: Re: Openoffice2 20.11.2005 | 20:28
              Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
              a vie tvoja mamicka napisat tri bodky? ak ano tak by ta to mohla naucit aby si nedaval stale 3 ciarky :)
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Openoffice2 20.11.2005 | 20:39
                xy   Návštevník
                Pocuvaj moj peknucky, bud normalny a nechaj si tie pubertalne vylevy na doma...nikto tu nie je zvedavy na tvoje nazory na niekoho mamu... (dufam, ze sa ti moje 3 bodky pacia)...
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Openoffice2 12.12.2005 | 21:49
                  Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                  ok pardon... nikoho neurazam len sa pytam... a mas nadherne 3 body :)
                  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Openoffice2 12.12.2005 | 21:54
                    xy   Návštevník
                    oki moj peknucky, budis ti odpusteno... :)