ach zas ta Vista...

Sekcia: Komunita 24.11.2005 | 20:57
Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
urobil som novu diskusiu za ucelom jednej vetvy ktora sa nebrala... a pritom je dolezita... windows vista je uplne iny soft ako "ikspecko", a tak je mozne ze aby sa tam rozchodila hra ktora je robena priamo na nejaky starsi win, alebo rovnako nejaky program, bojim sa ze pri prechode na vistu sa mimoriadne zvecsi pocet aplikacii ktore nefunguju pod najnovsim OS (od moftu) poviem jednoduchy priklad... niekto stale pouziva dosove uctovnictvo... pod win 95 ide v poho, pod win xp este sa to da, ale pod win vista neviem neviem... myslim ze aj toto bude jeden z dovodov preco na vistu neprejst, alebo urcite nie tak skoro. pridajte svoj nazor
    • Re: ach zas ta Vista... 24.11.2005 | 20:19
      anonymous   Návštevník
      a co to ma spolocne s linuxom?
    • Re: ach zas ta Vista... 24.11.2005 | 20:51
      ttt   Návštevník
      Ach zase Stanislav Hoferek... presne tak ,ako to suvisi s linuxom? a toto bude jeden z dovodov preco by mala byt podobna diskusia vymazana...
    • Re: ach zas ta Vista... 24.11.2005 | 20:53
      peter golis   Návštevník
      stano, a teba vobec nepustaju von medzi kamaratov? ty sa musis strasne nudit ze rozputavas tento tyzden uz niekolky krat ohnivu diskusiu. chod sa prosim ta aspon na chvilu sankovat.
    • Re: ach zas ta Vista... 24.11.2005 | 20:57
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      Myslím, že na stránku zaoberajúcou sa linuxom sa moc nehodí téma, ako rozbehnúť DOS aplikáciu pod Windows Vista.
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte