Amarok, mp3

Sekcia: Aplikácie & Desktop 02.01.2006 | 10:27
Sapi   Návštevník
Zdravim, nevie mi niekto poradit v com moze byt problem, ze mi Amarok sice prehrava skladby (vo formate mp3), ale po kazdej skladbe sa zastavi, nevie automaticky prejst na dalsiu. Resp. bol by som pouzil aj iny, ale jediny co mi vedel prehrat mp3 bol real player. vsetky ost, co som skusal (napr. xmms) mp3 nedokazali. skuste nieco poradit, ak ste sa uz s niecim podobnym streli, vdaka. inac moja zostava: amd 64 bit, 3400+, 1 giga ram ..., idem pod win xp 64 bit, resp suse 10.0 pre 64 bitove amd. instalacne cd bolo SUSE-10.0-EvalDVD-x86_64-GM.iso. Viac k tomu asi uz neviem povedat :), inac prostredie kde.
    • Re: Amarok, mp3 29.11.2005 | 10:43
      Avatar zeropoint pozri info o mne  Používateľ
      http://www.thejemreport.com/mambo/content/view/178/42/
      • Re: Re: Amarok, mp3 29.11.2005 | 10:44
        Avatar zeropoint pozri info o mne  Používateľ
        ak by si nevedel co dalej daj vediet ....
        • Re: Re: Re: Amarok, mp3 29.11.2005 | 12:10
          sapi   Návštevník
          dik za radu, pozrel som si stranku, na mojom instalacnom cd nebol win32-all, tak som stiahol z netu ale nejaky co je na i586 (neviem isto ci to je aj na amd 64), v kazdom pripade xmms player mi nejde prehrat mp3, amnarok robi stale ten isty problem , ale doinstaloval som kaffeine, a ten chvalabohu prehrava mp3 bez problemov, teda az na fakt, ze to nevie prehrat z windowsackeho disku, musel som premiestnit subory do user/home... proste na lin particiu. este raz dik
          • Re: Re: Re: Re: Amarok, mp3 29.11.2005 | 12:18
            Avatar zeropoint pozri info o mne  Používateľ
            no nedakuj ale mal si si to v YaST2 nastavit tak ako je to na tej stranke a ono by ti to zabezpecilo to ze cokolvek nechas vyhladat v yaste tak sa ti to stiahne z netu aktualne a keby si sa riadil tym doc tak si zavodou ...... mne facha vsetko.....teda az do piatku fachalo dnes idem formatovat c:/ vlastne teraz je to format /home alebo co ani sam neviem ;-))))
            • Re: Re: Re: Re: Re: Amarok, mp3 29.11.2005 | 12:57
              sapi   Návštevník
              :) inac s tym netom to je zaujimave, mne to hlada iba na cd, resp. zdrojoch ktore som pridal ked som instaloval nejaky rpm balik, dajak ma nenapadlo tam pridat aj net, asi zato, ze som samouk a len ked mam trochu cas, tak sa s tym hram :) tak vela uspechov pri instalovani :)
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Amarok, mp3 29.11.2005 | 15:29
                zeropoint   Návštevník
                no samouk ako sa to vezme tiez skusam co sa da vsetko ale obcas to zle dopadne... na to ze som na linuxoch 3ti tyzden tak slovo obcas znie dost casto ;-))))) ale tiez som samouk citam co sa da a ked sa uz neda alebo uz nevladzem tak otravujem tu ;-))))
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Amarok, mp3 29.11.2005 | 15:30
                zeropoint   Návštevník
                si precitaj toto tam je to pekne napisane ze musis dat off CD, DVD ked chces instalovat z netu... http://www.thejemreport.com/mambo/content/view/178/42/
          • Re: Re: Re: Re: Amarok, mp3 29.11.2005 | 15:13
            Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
            skus si vybrat v amaroKu Xine-Engine.
            Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
    • Re: Amarok, mp3 30.11.2005 | 00:56
      miso   Návštevník
      cez online update si stiahni multimedialny pac 1 az 4 potom ti to pojde
      • Re: Re: Amarok, mp3 30.11.2005 | 13:29
        dobinko   Návštevník
        Staci Lame knižničku.....myslim liblame a lame
    • Re: Amarok, mp3 01.12.2005 | 20:48
      sapi   Návštevník
      dik za odpovede, co to sa podarilo, nieco este caka na den nezavaleny pracou :)
      • Re: Re: Amarok, mp3 02.01.2006 | 10:27
        zerino   Návštevník
        http://www.openportal.sk/modules.php?name=News&file=article&sid=4