Ma KDE 3.5 slovensku lokalizaciu?

Sekcia: Aplikácie & Desktop 23.12.2005 | 02:17
max   Návštevník
Ma kde 3.5 slovensku lokalizaciu a ako nainstalovat nove prostredie kde 3.5 v suse 10.0? DIKI
    • Re: Ma KDE 3.5 slovensku lokalizaciu? 30.11.2005 | 21:33
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      :Ma kde 3.5 slovensku lokalizaciu ano, ma :ako nainstalovat nove prostredie kde 3.5 v suse 10.0? Stiahnes si baliky z ftp.kde.org a stiahnes si slovencinu z ftp.kde.org. Spustis emulator konzoly (konsole, xterm...): $ su - root # cd ...../adresar/s/kde3.5/ # rpm -ihv *.rpm # restart a tesis sa z noveho KDE :).
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: Re: Ma KDE 3.5 slovensku lokalizaciu? 04.12.2005 | 13:44
        Avatar sugavara Mandriva 2006, Suse 10.1,Win  Používateľ
        Ja som si to takto spustil , ale nevyriesilo mi to zavislosti. Len mi vypisalo, ktore baliky musim nainstalovat, aj ked su v danom adresari. nechyba este nieco v tom prikaze?
        • Re: Re: Re: Ma KDE 3.5 slovensku lokalizaciu? 04.12.2005 | 16:20
          Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
          Ono to neriesi zavislosti :-\, tie si musis sam postahovat.
          Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
          • Re: Re: Re: Re: Ma KDE 3.5 slovensku lokalizaciu? 04.12.2005 | 18:07
            Avatar sugavara Mandriva 2006, Suse 10.1,Win  Používateľ
            ale oni sa nachadzaju v tom adresari, kde mam cele KDE 3.5 . Ako keby bolo v adresari KDE 3.5 : sugavara.rpm a sugavara2.rpm. A pri instalacii si pyta ten druhy rpm subor, ktory uz v tom adresari je. Ono by to nevadilo keby tam nebolo tolko suborov. Nie ze by sa mi nechcelo instalovat , ale nemam cas :-) . hlavne, ked tam je milion suborov. Trosku debilne napisane, ale co uz....?
            • Re: Re: Re: Re: Re: Ma KDE 3.5 slovensku lokalizac 04.12.2005 | 18:12
              Avatar sugavara Mandriva 2006, Suse 10.1,Win  Používateľ
              Maly doplnok: Ako nainstalujem KDE 3.5 na mandrivu, ked na FTP nie je pre moju distribuciu rpm?
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ma KDE 3.5 slovensku lokal 08.12.2005 | 16:15
                peter golis   Návštevník
                mas na vyber. pockas kym sa dostatocne otestuje, a ak prejde testom stability tak ju zaclenia do distribucie. alebo to nainstalujes podla prirucky zverejnenej na domovskej stranke KDE.
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ma KDE 3.5 slovensku lokal 22.12.2005 | 23:36
                Avatar Marián Ščerbák   Používateľ
                Ani tu? http://seerofsouls.com/ Mandriva ma urpmi, co je skvela vec. Staci pridat spravny zdroj a potom iba urpmi nieco :-)
        • Re: Re: Re: Ma KDE 3.5 slovensku lokalizaciu? 23.12.2005 | 02:17
          f0f0   Návštevník
          Skus namiesto prikazu rpm -ihv *.rpm prikaz rpm -Uhv *.rpm
      • Re: Re: Ma KDE 3.5 slovensku lokalizaciu? 04.12.2005 | 23:56
        max   Návštevník
        neako mi to nefunguje: Robim to po prvy raz a musim sa priznat ze nejak mi to nejde
        • Re: Re: Re: Ma KDE 3.5 slovensku lokalizaciu? 08.12.2005 | 15:58
          max   Návštevník
          nevieš si vybrať iný nick?už aj to sa na slovensku kradne?
          • Re: Re: Re: Re: Ma KDE 3.5 slovensku lokalizaciu? 22.12.2005 | 22:36
            max   Návštevník
            Pouzivam to odjaziva mam aj e-mail stym nicom aj icq a dalsie veci tak nevidim v tom problem.NO NAHODOV SI HO NEUKRADOL TY MNE?
          • Re: Re: Re: Re: Ma KDE 3.5 slovensku lokalizaciu? 22.12.2005 | 22:36
            max   Návštevník
            Pouzivam to odjaziva mam aj e-mail stym nicom aj icq a dalsie veci tak nevidim v tom problem.NO NAHODOV SI HO NEUKRADOL TY MNE?