Nova SUSEana a jeji LYNX

Sekcia: Aplikácie & Desktop 04.12.2005 | 20:45
Avatar zeropoint pozri info o mne  Používateľ
cau decka mam otazku vie mi niekto povedat ako funguje nastavenie proxy v lynx???? dalsia otazka nejako som nepochopil to textove rozhranie ... da sa mat spustene napr micq a lynx na pozadi??? ak ano ako sa medzi procesmi (programami) v textovom mode prepina???
    • Re: Nova SUSEana a jeji LYNX 02.12.2005 | 17:42
      peter golis   Návštevník
      ak si dobre spiminam, tak obvykle si to zobral z premennej HTTP_PROXY, rovnako ako aj napriklad wget.
      • Re: Re: Nova SUSEana a jeji LYNX 03.12.2005 | 22:37
        zeropoint   Návštevník
        dikes... a ano mal si samozrejme pravdu ... ;-)) vies mi odpovedat aj na druhu cas otazky o prepinani medzi programami v textovom mode alebo je mozne vzdy nechat bezat iba jeden program????
        • Re: Re: Re: Nova SUSEana a jeji LYNX 03.12.2005 | 22:56
          peter golis   Návštevník
          ano, da. bez problemov. asi ti bude najviac vyhovovat program screen. klasicke pozastavenie programu a presunutie na pozadie cez shell je vhodne iba ak moze byt program stopnuty, alebo nevyzaduje interaktivitu.
          • Re: Re: Re: Re: Nova SUSEana a jeji LYNX 04.12.2005 | 02:15
            zeropoint   Návštevník
            ok cize ak chcem s textoveho modu mat spustene stahovanie nejakeho torrentu a chcem popritom ficat na icq alebou browsovat net tak musim stopnut torrent a potom mozem icq...??? chapem to spravne???
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nova SUSEana a jeji LYNX 04.12.2005 | 11:44
              peter golis   Návštevník
              precital si si tuto vetu? asi ti bude najviac vyhovovat program screen. ak nie, tak do toho ;-)
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nova SUSEana a jeji LYNX 04.12.2005 | 20:45
                zeropoint   Návštevník
                hmmm tak teraz pisem cez linx z textoveho modu a je to zverina ;-)))) myslim ze postaci mi tu troska pomenit farby a zviknut si..... ok padam idem mrknut na ten soft screen ;-))))