ps2pdf

Sekcia: Aplikácie & Desktop 07.12.2005 | 21:50
Avatar nardew debian  Používateľ
ako sa vola program ktory sa da emergnut a convertuje ps 2 pdf... d
    • Re: ps2pdf 06.12.2005 | 18:35
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      na konvertovanie ps do pdf moze pozluzit aj ghostscript. ma dost parametrov na ovplyvnenie vysledneho pdf.
      • Re: Re: ps2pdf 06.12.2005 | 20:54
        peter golis   Návštevník
        ano, ghoskript obsahuje aj skript ps2pdf. ktovie naco sluzi?
        • Re: Re: Re: ps2pdf 06.12.2005 | 20:57
          Avatar borg Fedora  Administrátor
          ps2pdf skript je konvertovanie postcriptu do pdf ;)
          • Re: Re: Re: Re: ps2pdf 06.12.2005 | 21:18
            peter golis   Návštevník
            ja som ho pouzival aj na neunixovych systemoch a bol som s tym spokojny. ale uz dlho som necital prezradenu hadanku. je to na stene, robi to tik-tak a ked to padne tak je po hodinach. co to je?
            • Re: Re: Re: Re: Re: ps2pdf 06.12.2005 | 21:23
              Avatar borg Fedora  Administrátor
              ano ja som ho tiez vyuzival na neunixovovom systeme, ale iba jeho kniznice do jedneho projektu (nevyuzival som ps2pdf priamo, ale volal som api gs). zatial jediny projekt v robote ktory bude vydany pod GPL licenciou pre windowsy :)
            • Re: Re: Re: Re: Re: ps2pdf 07.12.2005 | 15:19
              Avatar nardew debian  Používateľ
              zjavne si nepochopil co som sa pytal... ale aj tak dik, lebo si napisal ze to je v ghostscripte
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: ps2pdf 07.12.2005 | 21:42
                peter golis   Návštevník
                pochopil. pytal si sa ako sa vola program ps2pdf a nie v ktorom je baliku. preto to bola prezradena hadanka l-)
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ps2pdf 07.12.2005 | 21:50
                  Avatar nardew debian  Používateľ
                  ok, je mozne ze som sa zle opytal ale pochopil si
      • Re: Re: ps2pdf 07.12.2005 | 11:24
        dezko   Návštevník
        pouzivam ps2pdf, ktory je sucastou balika Ghostscript, Ghostview niekolko rokov k plnej spokojnosti v davkovom rezime (po malej uprave bat suboru) - ps2pdf *.ps. Ps subory su rozneho typu, vygenerovane prislusnym software (AutoCAD, Pro/E a pod.)
        • Re: Re: Re: ps2pdf 07.12.2005 | 14:48
          peter golis   Návštevník
          ja som ho pouzival koli nekonzistencii fontov medzi win a lin/ux/bsd. definoval som si postskriptovu tlaciaren ktora mala vystup do suboru a subor som potom premenoval na .ps a nasledne skonvertoval do pdf. samozrejmostou bolo zaskrtnutie aby dokument obsahoval v sebe aj pouzite fonty ;-)
    • Re: ps2pdf 07.12.2005 | 14:40
      Avatar nardew debian  Používateľ
      ano, ale ja som nevedl ze ps2pdf je v baliku ghostscript.... ale aj tak d...