Stahovanie pod Linuxom

Sekcia: Komunita 08.03.2006 | 10:34
Avatar Stefan gentoo  Používateľ
Pod W. pouzivam program na stahovanie AZUREUS. Chcem sa opitat ci nieco take je (urcite ano) aj pod Linuxom. (torrents a pod....) Dik Stefan
    • Re: Stahovanie pod Linuxom 08.12.2005 | 20:03
      metla   Návštevník
      AZUREUS je aj na LINUX dobry je aj LIME WIRE
      • Re: Re: Stahovanie pod Linuxom 08.12.2005 | 20:08
        Avatar Stefan gentoo  Používateľ
        Vola sa to tak isto? Mozem mat pod linuxom (gentoo) lepsiu prenosovu rychlost alebo je to to iste
        • Re: Re: Re: Stahovanie pod Linuxom 08.12.2005 | 20:09
          Avatar borg Fedora  Administrátor
          AZEURUS je pisany v jave, takze platformovo nezavisli
      • Re: Re: Stahovanie pod Linuxom 08.03.2006 | 10:34
        kika   Návštevník
        mate nikde Lime Wire prosim ak ano poslite mi ho na adresu drahosova1@post.sk alebo draho1@orangeportal.sk prosim je to surne hladam to dlho a nemozem to zohnat prosim kto bude taky dobrucky ku Kikine?
    • Re: Stahovanie pod Linuxom 08.12.2005 | 20:07
      samuel cengel   Návštevník
      www.linuxsoft.cz kategoria internet/p2p tam sa mrkni
      • Re: Re: Stahovanie pod Linuxom 08.12.2005 | 20:19
        Avatar Stefan gentoo  Používateľ
        A ta rychlost je to mozne ze by to slo lepsie pod linuxom?
        • Re: Re: Re: Stahovanie pod Linuxom 08.12.2005 | 20:45
          d   Návštevník
          nie rachlost vacsinou nezalezi od OS (samo ak to nie je winshit s kopou spyware-u :-) lol)
        • Re: Re: Re: Stahovanie pod Linuxom 09.12.2005 | 00:05
          ethyl   Návštevník
          s tou prenosovou rychlosotu to nemusi byt az take jednoznacne, sietove zalezitosti su vraj v linuxe lepsie implementovane ako vo win. vo win sa mi stava casto, ze mi laguje nacitavanie stranok a v linuxe to ide lepsie, aj ked to vela spolocneho s prenosovou rychlosotu nema, aj tak si myslim, ze praca so sietou v linuxe je ... hmmm.... prijemnejsia
        • Re: Re: Re: Stahovanie pod Linuxom 09.12.2005 | 06:58
          metla   Návštevník
          Rychlejšie to nepojde .Zaleži aj od počtu PEAROV ktorych je menej ako na WINDOWS ,nieraz sa stane že nestiahnem nič lebo nie je od koho.LINUX pracuje rychlejšie ked maš zosietovane PC, tam je prenos dat z jedneho pc na druhy rychlejši ako cez WIDLE.
          • Re: Re: Re: Re: Stahovanie pod Linuxom 09.12.2005 | 08:25
            Rýchlosť   Návštevník
            Používam Azureus na jednom počítači s WinDO$ a na druhom s UBUNTU. Samozrejme že to závisí od momentálnej situácie, ale zo sťahovania pod Linuxom mám určite lepší dojem, mám pocit, že je to o čosi svižnejšie. Ale opakujem, určite to hlavne závisí od momentálnej situácie na tom ktorom torente.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Stahovanie pod Linuxom 09.12.2005 | 09:50
              r   Návštevník
              to je iba placebo efekt kamo
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stahovanie pod Linuxom 09.12.2005 | 12:50
                Rýchlosť   Návštevník
                U mňa to teda nie je placebo efekt, kámo, lebo naraz som dal sťahovať konkrétny a ten istý torrent na mašine s Windowsami a aj s Linuxom, a download rýchlosť bola na Ubuntu o niečo vyššia. Žiaden brutálny rozdiel, ale nejaké kB tam boli. Takže tak.
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stahovanie pod Linuxom 27.01.2006 | 00:45
                  - ScoRpio -   Návštevník
                  Na OS windows ludia (ked su inteligentnejsi) pouzivaju aj nieco na zabezpecenie :) AV + FW poprípade antispyware nieco berie aj z rýchlosti internetu. Tu na Linuxe nemusíš mať nič z toho ( aj ked avg free pre linux je v celku pohode). a preto ti nic "nespomaluje" internet... Ja mam zo stahovanim v linuxe len tie najlepsie skusenosti ohladom rychlosti. :) Nahádzem ale 50 torrentov na tyzden sak nech sa stiahnu. Po tyzdni dojdem domou zo skoly (nie nebývam po vyucovani :D za trest ale som na internate ) a vsetko je nadherne stiahnute :) Think Linux :)