win aplikacie

Sekcia: Aplikácie & Desktop 13.12.2005 | 09:16
Vendo   Návštevník
Caute viete poradit nieco namiesto wine... Nie typu WMWare nakolko taketo softy vyzaduju mat aj licenciu winu a chcel by som nieco aj ked za $$$ len nech nepotrebujem licenciu winu a nech mi na tom slapu zvlastne softiky ktore si vyzaduju "virtual driver device" a podobne halusky
    • Re: win aplikacie 12.12.2005 | 16:38
      azurIt   Návštevník
      pochybujem, ze nieco take existuje..
    • Re: win aplikacie 12.12.2005 | 22:07
      peter golis   Návštevník
      keby si opysal co to znamena virtual driver device, tak by ti mozno aj niekto poradil. ak sa jedna o tu blbost v taskbare co ti vytvori virtualnu cdrom do ktorej montujes iso subory, tak to ma linux priamo v sebe. mount -o loop ...
      • Re: Re: win aplikacie 13.12.2005 | 08:42
        Vendo   Návštevník
        Nie nie jedna sa o aplikaciu pre programovanie regulatorov Siemens Saphire /pochybujem ze to niekto pozna/ a on potrebuje mat nainstalovany "hardlock driver" je to ovladac pre hardware kluc ku softweru a on mi vypluje tuto hlasku ze sa mu nepodarilo vytvorit virtual drive device a tym padom nenainstalujem ani soft lebo ten zasa hlasi ze nenasiel kluc hardware
        • Re: Re: Re: win aplikacie 13.12.2005 | 09:16
          Peter Golis   Návštevník
          aha, takze sa jrdna o hardwerovy kluc. teoreticky to je mozne podporit a za pokus to stoji. pokial ovsem dany kluc nevyzaduje ovladac, co stare typy klucov ani nevyzadovali. ale za funkcionalitu pod wine asi vyrobca nebude rucit. skus sa ho opytat ci nema dany soft aj pre linuxy. a ak cirou nahodou ano, tak ci bude platna na neho aj vasa licencia.