Driver na NB Acer TravelMate 4600

Sekcia: Hardware a Drivery 18.12.2005 | 18:52
baranko   Návštevník
Potreboval by som si poradit. Neviem najst potrebne drivery pre moju konfiguraciu. Graficky karta: Ati X7OO. Prosím poradte my ako by som mohol doinstalovat a kde najdem. S novacit vo Familie Linuxu, prve dojmy su velmi dobre akurat tie drivery.
    • Re: Driver na NB Acer TravelMate 4600 18.12.2005 | 12:46
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      Ovladace najdes na www.ati.com. Postup ako ich nainstalovat bol uz pisany vela krat, pouzi vyhladavanie.
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: Re: Driver na NB Acer TravelMate 4600 18.12.2005 | 18:00
        baranko   Návštevník
        Vedel by mi dakto pomoct...laicky postup pre instalaciu grafickej karty...dakujem
        • Re: Re: Re: Driver na NB Acer TravelMate 4600 18.12.2005 | 18:18
          Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
          No najprv by si mal este napisat aku distribuciu mas.
          Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
          • Re: Re: Re: Re: Driver na NB Acer TravelMate 4600 18.12.2005 | 18:22
            baranko   Návštevník
            Mandrake 10.1
            • Re: Re: Re: Re: Re: Driver na NB Acer TravelMate 4 18.12.2005 | 18:28
              Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
              No nasiel som navod, mal by fungovat aj pre 10.1: Howto install the Ati drivers
              Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Driver na NB Acer TravelMa 18.12.2005 | 18:41
                baranko   Návštevník
                Dakujem ti za snahu. No ale to je komplykovane az moc. WinXp je o nieco jednoduchsie na ovladanie. Nepatricne aj moj mensi handycap anglictina slaba. Este by som na teba otazku ohladne priatelnejsieho linuxu, ktora by mohla byt dobrym pomocnikom pre zaciatocnika...co povies na SUSE...je lepsia...alebo
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Driver na NB Acer Trav 18.12.2005 | 18:52
                  Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
                  Suse 10.0 je podla mna urcite lepsia (lepsia detekcia HW, stara cca 2 mesiace). Inac skus este pockat mozno ti ten navod niekto napise aby si to zvladol :).
                  Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte