GF 6600GT AGP

Sekcia: Hardware a Drivery 18.02.2005 | 10:31
Avatar petermi   Používateľ
pred par dnami som zacal skusat distr. SUSE 9.1DVD a MDK10.1DVD ale ani v jednom sa mi nepodarilo rozbehat tuto vga,install oboch prebehol o.k a ked som nastavil rozlisenie na 10280x1024 24bit tak sa uplne rozhasil obraz na fragmenty,pritom pod win aj pod dos ide o.k.,mam aj ovladace z nvidia ale sa k nim nedostanem kedze distribucie su rozhasene,na predchadzajucej vga R9550 islo vsetko o.k az na podporu 3D,stale ich instalujem od zaciatku po zformatovani oddielov,win je odpojeny na samostatnom disku,nepomaha ani nasledne vratenie hodnôt na 1024x768 16bit a pod.,tiez mam problem s naslednym prpojenim oddielov win k linuxu,ziadny automount ani pod rootom,aj ked tak to asi urcite bude s bezpecnostnych dôvodov, s linuxom len zacinam a sem tam citam aj postupy
    • Re: GF 6600GT AGP 17.02.2005 | 18:07
      Avatar petermi   Používateľ
      este dodam ze pri online aktualizacii sa daju stiahnut nejake nv drivery ale install neprebehne,ostatne aktualizacie sa instalovali bez problemu jedna sa mi pre zaciatok aspon o 2D akceleraciu,vsetko ide trhane na desktope,no a potom nejde ako som pisal,prva instalacia vydrzala tak hodinu kym som sa dostal ku konfigu vga v yast2 a zmenil rozlisenie a od vtedy to blbne,mam aj knoppix live pre pripad na odskusanie,dodam ze skôr sa mi podarilo spustit firefox ako nejaky rpm balik po instalacii ,ich funkcnost mi nie je jasna kde a co sa nahraje,ci to treba este aktivovat a podobne...
      • Re: Re: GF 6600GT AGP 17.02.2005 | 18:19
        Avatar petermi   Používateľ
        teraz som v knoppixe mozte radit
        • Re: Re: Re: GF 6600GT AGP 17.02.2005 | 20:48
          Avatar petermi   Používateľ
          nikto neporadi???
    • Re: GF 6600GT AGP 18.02.2005 | 00:57
      titanik   Návštevník
      s grafikou Ti velmi nepomozem ale skus este vypis z X configu pripadne ak ti nieco pri starovani X z konzoly nieco nevypisuje, mozno ti niekto poradi. S tymi particiami mas to ako? mas ntfs? pripadne vypis fstab
      • Re: Re: GF 6600GT AGP 18.02.2005 | 10:24
        Avatar petermi   Používateľ
        vsetky su ntfs, instalujem tak ze odpojim jeden disk s windoze,a na druhy s jednym logickym oddielom ZA primarnym prazdnym kde sa vytvori swap s boot linuxom nahram nejaky linux, vsimol som si aj z mdk vidi tv leadtek winfast2k expert ale app kdetv alebo nieco take nehraje TV,zamrzne ta aplikacia,live knoppix 3.7 ide o poznanie rychlejsie ako obe zmienovane linuxy
        • Re: Re: Re: GF 6600GT AGP 18.02.2005 | 10:31
          Avatar lumo mandrake 10.2  Používateľ
          Zdravim, ja mam GF 6600 PCI Expres a mam tie iste problemy. Uz sa v tom vrtam skoro mesiac, ale stale neuspesne. Rad uvitam nejaku pomoc.