torrent nad 1GB

Sekcia: Aplikácie & Desktop 25.03.2006 | 14:18
mlp   Návštevník
Zdravim, potreboval bych nejaky tip programku na torrenty , ja pouzivam "azureus" , jenze ten nejspis nedokaze stahovat soubory nad 1 GB.... (proste vcera rano jsem zaregistroval jeste jak jsem mel stahnuto 993 MB a po vypnuti a vecernim zapnuti uz mi nenacetl spravnou velikost, vypada to , ze zacina znova od nuly) stazeny iso soubor na disku mi hlasi jen cilovou velikost 4,3GB. Urcite to neni poctem pripojenych klientu (permanentne 13-22) Prosim jen o zkusenosti, s kterym programkem jste urcite stahli torrent dvd-cka, tak me napada, neslo by to wgetem? ten by se me libil :) ....diky
    • Re: torrent nad 1GB 18.01.2006 | 17:42
      mirco   Návštevník
      Neviem isto ale neni to nahodou suborovym systemom, pretoze ako viem z windowsu tak na fat32 neslo stiahnut vecsi subor ako 1Gb a na ntsf suborovom systeme to islo stiahnut. Nejsom v linuxe prebornik iba sa zoznamujem ale asi to bude tym..
    • Re: torrent nad 1GB 18.01.2006 | 17:49
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      torrent cez wget... nie :) ale napr program ktorrent sa mi paci, cez ten som zatial nemal zaiden problem :)
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: Re: torrent nad 1GB 18.01.2006 | 17:52
        mlp   Návštevník
        souborovym systemem by to nemelo byt (mam slackware na reiserfs) tahal jsem uz taky dvd wgetem uplne v poho ...kouknu na ktorrent :-)
        • Re: Re: Re: torrent nad 1GB 18.01.2006 | 18:16
          m0d0r   Návštevník
          potom ;) co ak mas plny disk ?:)
          • Re: Re: Re: Re: torrent nad 1GB 18.01.2006 | 18:52
            mlp   Návštevník
            mista je dost , ani jsem nic nikam nepresunoval.... taky to nechapu proc to nejede (ted kdyz uz jsem mel 1/4 dvd)
    • Re: torrent nad 1GB 18.01.2006 | 20:15
      WlaSaTy   Návštevník
      ak bol azureus ukonceny nekorektne, tak si zacne pri najblizsiom starte kontrolovat dany subor od zaciatku a preto moze ukazovat (az pokial to neskontroluje) zdanlive blbosti. kontrola prebieha pochopitelne od nuly. ale ak si azureus skontroluje dany subor, tak pokracuje v stahovani.
    • Re: torrent nad 1GB 20.01.2006 | 10:44
      Avatar WhiteRaven Gentoo  Používateľ
      Azureos problém s >1GB súbormi hádam (aspoň u mňa) nemá.
      • Re: neviete náhodou 25.03.2006 | 13:03
        maťo   Návštevník
        neviete nahodou nejake stranky na stahovanie torrent odkazov na ceske alebo slovenenske DVD. zahranicne som nasiel kopu ale na nase dabingi som nemal stastie.poradte prosim
        • Re: Re: neviete náhodou 25.03.2006 | 14:18
          mlp   Návštevník
          zkus: http://www.google.com a nebo http://isohunt.com/