Velka pomoc pre zaciatocnika zo SUSE

Sekcia: Aplikácie & Desktop 10.02.2006 | 12:46
Laco   Návštevník
Po tom co som si v piatok kupil router, som si v sobotu konecne nainstaloval svoj OpenSUSE 10.0 a bol som milo prekvapeny aky pekny, moderny je ten linux.... Az na par veci ktore v nom defaultne nefunguju ako MP3, Java, Flash, Real, WMV atd....co uplneho zaciatocnika bez skusenosti totalne dorazi... Ale nastastie som na webe nasiel napisany velmi dobry clanok ktory mi bohovsky pomohol a teraz sa tesim zo super systemu jak remen...Tot vsjo :-) a tu je ten odkaz: http://www.desktoplinux.com/articles/AT2703022234
    • Re: Velka pomoc pre zaciatocnika zo SUSE 06.02.2006 | 18:21
      remen   Návštevník
      SRDECNE GRATULUJEME
      • Re: Re: Velka pomoc pre zaciatocnika zo SUSE 07.02.2006 | 16:38
        markonix   Návštevník
        no ten SUESE 10 je dost dobry ale neni to ono linuxove:)
        • Re: Re: Re: Velka pomoc pre zaciatocnika zo SUSE 08.02.2006 | 13:00
          Avatar dobinko Slackware 10.2, Ubuntu 5.10, G  Používateľ
          keď to nieje to ono linuxove, tak je to windowsove? Kamo buď rád že je to Linux....i ja ho mám a je to suprovy Linux....Asi ten najlepší lebo sa oň stará rad programátorov, výborná technická podpora...blabla....proste je super...ale mam i Slackware....
          • Re: Re: Re: Re: Velka pomoc pre zaciatocnika zo SU 08.02.2006 | 14:32
            bejbe   Návštevník
            presne tak :) ja ho mam nejaky ten den-dva a uplne super vsetko fungovalo hned od instalacie a co neslo lahko som nastavil. este sa rozhodujem medzi KDE a GNOME.. windows uz nemusim :-D
            • Re: Re: Re: Re: Re: Velka pomoc pre zaciatocnika z 10.02.2006 | 12:46
              skywaker   Návštevník
              ja mam tiez rad OpenSuse :) mam 10.0 a som spokoj... mam stiahnutu aj FedoraC4 a ta je tiez dobra asi teraz v tejto dobe uz nie su popularne ciste nekomercne projekty ako debian ale skor Community_verzie ako su FC a openSUSE ... su rychlejsie vyvijana a maju menej chyb ... (vesi.lukas@post.sk)