Mplayer

Sekcia: Aplikácie & Desktop 22.02.2005 | 19:18
Mac33   Návštevník
Nazdarek ludkovia mam problem rozbehat Mplayer na Slakware 10.1 v GUI prostedi.Istalovanie som robil podla postupu ktory je uverejneny na vasom portali.Najskor mi vypisoval ze mam doinstalovat defaultny skin do file:/usr/local/share/mplayer/Skin/default/skin/ namiesto toho som tam rozbalil skin co som nasiel na ix oficialnej stranke.Avsak po spusteni mi nenabehne graficke prostredie :( Poradce co mam robit.Vopred dik :)
    • Re: Mplayer 21.02.2005 | 19:45
      jiriczech   Návštevník
      Ahoj! Ten skin by mel byt primo v adresari default. Zkus zkopirovat obash adresare skin primo do default... A spousti se gmplayer (pisu to jen pro jistotu :-))
      • Re: Re: Mplayer 21.02.2005 | 22:01
        :-(   Návštevník
        Ja nemôžem v Mplayer spustiť dvd film s menu. Prečo?
        • Re: Re: Re: Mplayer 22.02.2005 | 00:04
          Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
          skus sa pozriet na oficialny navod
          Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
          • Re: Re: Re: Re: Mplayer 22.02.2005 | 02:15
            Mac33   Návštevník
            Tak uz si vazne neviem rady:(( oot@mac33:~/MPlayer-1.0pre6a/MPlayer-1.0pre6a# gmplayer -skin /root/.mplayer/Blue/ MPlayer 1.0pre6-3.3.4 (C) 2000-2004 MPlayer Team CPU: Advanced Micro Devices Athlon MP/XP Thoroughbred (Family: 6, Stepping: 1) Detected cache-line size is 64 bytes CPUflags: MMX: 1 MMX2: 1 3DNow: 1 3DNow2: 1 SSE: 1 SSE2: 0 Compiled for x86 CPU with extensions: MMX MMX2 3DNow 3DNowEx SSE vo: X11 running at 1024x768 with depth 24 and 32 bpp (":0.0" => local display) Failed to open /dev/rtc: Device or resource busy (it should be readable by theuser.) [skin] file ( /usr/local/share/mplayer/Skin//root/.mplayer/Blue//skin ) not found. Selected skin ( /root/.mplayer/Blue/ ) not found, trying 'default'... A samozrejme ze nenacita ani defaultny.Takze gmlpayer nie je vidno :((Isiel som podla navodu uvedeneho na ix oficialnej stranke.Rozbalil som skin do adresara a po spusteni stale nist :((Help please :))
            • Re: Re: Re: Re: Re: Mplayer 22.02.2005 | 13:10
              mirco   Návštevník
              ja som mal tiež ten problém kompiloval som mplayer s parametrom ./configure --enable-gui a po dokompiilovani som do adresara file:/usr/local/share/mplayer/Skin/ nie /default/skin prekopiroval skiny do mplayeru a potom pomocou spustiť prikaz som zadal gmplayer -skin nazovadresáraskinu a tým som ho rozchodil
            • Re: Re: Re: Re: Re: Mplayer 22.02.2005 | 18:47
              artas   Návštevník
              Mal si zadat len "gmplayer -skin Blue" nie celu cestu.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Mplayer 22.02.2005 | 18:47
              artas   Návštevník
              Mal si zadat len "gmplayer -skin Blue" nie celu cestu.
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mplayer 22.02.2005 | 19:18
                Super   Návštevník
                Diik pomohlo :)))