skype

Sekcia: Aplikácie & Desktop 15.04.2006 | 04:40
marfo   Návštevník
existuje novsia verzia skypeu ako 1.2.0.21_API pre linux?
    • Re: skype 12.02.2006 | 13:48
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      na strankach skype nie je a inde som nevidel... takze asi nie... alebo dat skype 1.4 pre windows a emulator...
      • Re: Re: skype 20.02.2006 | 17:35
        marfo   Návštevník
        ja viem ze na win chodia novsie verzie skype inak ty ako velky odbornik si cital stranku http://www.skype.sk/ ale keby si nevedel uz davno existuje skype 2.0 ktory uz dokaze vydeokonferernciu aha http://www.skype.com/
        • Re: Re: Re: skype 15.04.2006 | 03:00
          Avatar kyro Knoppix  Používateľ
          Moze mi niekto poradit (som v Linuxe zaciatocnik). Pouzivam Knoppix (z Live verzie). Chcem pouzivat Skype, ale nedari sa mi ho rozchodit: Stiahol som si "Balicek pre Debian" - ponuka na Knoppix nebola. Občas ma nechce prihlasit - login aj heslo su spravne. Ak sa dohodneme a nabehne a podari sa aj spojenie nepocujem volaneho a ani on mna. Vypise oznam, ze je chyba vo zvukovom zariadeni. Neviem, kde nastavit zvukove zariadenie. Ani v knihach o Linuxe som nenasiel rady (alebo som nepochopil, ze je to o mojom probleme). Otauky: Moze verzia Knoppix sposobovat problem s prihlasenim. Ak ano, aku verziu zvolit, aby som sa v nej vedel orientovat ako zaciatocnik ? Kde nastavovat zvuk v Knoppixe ? Pouzivam sluchatka s mikr. pre Skype.
          • Re: Re: Re: Re: skype 15.04.2006 | 04:40
            Avatar KiLo Debian stable  Používateľ
            Ak pouzivas zvukovy system arts a hudba a ostatne zalezitosti okolo zvuku ti idu normalne, tak by si snad mohol skype presvedcit prikazom artsdsp skype aby sa podelil o zvukovku slusne s ostatnymi. Samozrejme, prikaz je nutne vykonat v adresari so spustacim suborom skype. whereis skype | awk '{print $2}' | xargs artsdsp :D ale toto je uz len taka redundancia :) neskora noc, tak vymyslam blbosti
            cat /dev/dsp > /dev/sda - ovladanie pocitaca hlasom