Daju sa..?

Sekcia: Aplikácie & Desktop 14.02.2006 | 09:34
Avatar matoxxx Ubuntu 6.06  Používateľ
Caute, mam taku lamersku otazocku, ak uz bola vo fore zodpovedana, tak sa ospravedlnujem. Zerie ma v SLAXe konqueror, je to najvacsia **ujovina s celeho SLAXu |nestabilita|. Chcem si stiahnut priamo programy nie SLAXovske baliky |myslim tym priamo Firefox1.5, nejaky mplayer aspravcy ako emelFM ci novy MC|, daju sa insalovat ak su v balikoch napr. tar.gz ai. spustenim z konzoly prikazom sh, alebo iz zakazdym musim kompilovat do SLAXovskych balikov .mo.
    • Re: Daju sa..? 13.02.2006 | 13:54
      Avatar hurfo Ubuntu 6.10  Používateľ
      1.N hlupu otazku hlupa odpoved Daju. 2.Konqueror je sucastou KDE nahod si Gnome alebo XFCE a bude po probleme. 3.V pravo hore je vyhladavanie Treba pouzit a nie pisat "ak uz bola vo fore zodpovedana, tak sa ospravedlnujem"
      • Re: Re: Daju sa..? 13.02.2006 | 14:13
        Avatar matoxxx Ubuntu 6.06  Používateľ
        ad1. Pytam sa lebo to neviem, ak si debil tak na to aj tak odpovedas ad2. Live SLAX obsahuje len KDE ad3. Hladal som toto info na roznych forach asi hodinu a uz som na to nemal nervy tak som sa opytal, ak nedas odpoved adekvatnu otazke tak sem nic nepis
        • Re: Re: Re: Daju sa..? 13.02.2006 | 18:49
          WlaSaTy   Návštevník
          1) no comment 2) slax ma vlasny format balikov ktore sa daju nacitat za behu. pokial si chces modifikovat ISO Image ktore je napalene na CDcku, tak si ho mozes modifikovat. nikto ti nebrani 3) hodina hladania na fore. uh uspech. opzrel si sa aj na domovsku stranku slaxu a v jeho mailing liste?
          • Re: Re: Re: Re: Daju sa..? 13.02.2006 | 21:52
            Matoxxx   Návštevník
            na slaxovskej som nasiel take info ze jednotlive baliky treba skompilovat do .mo, ale nenasiel som tam nieco take ako prikazy na spustenie balikov inych formatov
            • Re: Re: Re: Re: Re: Daju sa..? 13.02.2006 | 22:24
              ---   Návštevník
              tak si skonvertuj balik (rpm, deb) do .tgz a sprav z neho .mo
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Daju sa..? 14.02.2006 | 09:34
                skywaker   Návštevník
                nemaj blbe reci ... ad ku problemom: skus si nainstalovat Zenwalk ... ten ma Xfce4.2.3 a je ovela mensie a stabilnejsie nez KDE a je tam aj firefox. Predpokladam ze Slaxa si si nainstaloval na hardisk pomocou install scriptu, lebo ako live cd je celkom dobre a nie je co riesit ... existuju aj ine verzie slaxa ako popcorn games_edition atd. treba len vedietkde hladat ... alebo skus sa poobzerat po balickoch novej mozilly s nazvom seamonkey